-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
- 1
код ДК 021:2015 – 09310000-5 – Електрична енергія (Електрична енергія)
Тендер Prozorro UA-2021-11-05-001904-a
Назви товару чи послуги кожної номенклатурної позиції предмета закупівлі та код товару чи послуги, визначеного згідно з Єдиним закупівельним словником, що найбільше відповідає назві номенклатурних позицій предмета закупівлі: 09310000-5 електрична енергія
Торги не відбулися
540 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 700.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 2 700.00 UAH
Номер:
2aef62c9337c46c09eef4a751a19f8f4
Внутрішній номер закупівлі:
12332419
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-11-05-001904-a
Замовник:
Територіальний відділ освіти Заводського району департаменту освіти і науки Запорізької міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
37611443
-
Адреса:
69067, Україна, Запорізька область, Запоріжжя, вул. Радіаторна, 49
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Соколов Юрій Костянтинович +380612397335 kpztvo@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергіяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
540 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
2 700.00 UAH
Період уточнення:
05.11.2021 14:28 - 12.11.2021 00:00
Період прийому пропозицій:
05.11.2021 14:28 - 22.11.2021 09:00
Аукціон:
з 23.11.2021 14:15
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях20 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Електрична енергія
Кількість
120000 Кіловат-година
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
69000, Україна, Запорізька область, м.Запоріжжя, заклади підпорядковані територіальному відділу освіти Заводського району департаменту освіти і науки Запорізької міської ради, адмінбудівля ТВО Заводського району
На карті