-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
- 1
код ДК 021:2015 – 09310000-5 – Електрична енергія (Електрична енергія)
Тендер Prozorro UA-2021-11-05-001904-a
Назви товару чи послуги кожної номенклатурної позиції предмета закупівлі та код товару чи послуги, визначеного згідно з Єдиним закупівельним словником, що найбільше відповідає назві номенклатурних позицій предмета закупівлі: 09310000-5 електрична енергія
Торги не відбулися
540 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 700.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 2 700.00 UAH
Період уточнення:
05.11.2021 14:28 - 12.11.2021 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим