-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 3
код ДК 021:2015 - 09310000-5 Електрична енергія (Електрична енергія)
Тендер Prozorro UA-2023-01-16-005579-a
Завершена
3 922 500.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 19 612.50 UAH
мін. крок: 0.5% або 19 612.50 UAH
Номер:
768efa396a9d4ad5b2fb6d955d70d61e
Внутрішній номер закупівлі:
16602177
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-01-16-005579-a
Замовник:
Територіальний відділ освіти Заводського району департаменту освіти і науки Запорізької міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
37611443
-
Адреса:
69067, Україна, Запорізька область, Запоріжжя, вул. Радіаторна, 49
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Скрипченко Яна Іванівна +380612397336 yanina1406@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергіяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
3 922 500.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
16.01.2023 12:12 - 21.01.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
16.01.2023 12:12 - 24.01.2023 00:00
Аукціон:
24.01.2023 00:01 - 24.01.2023 00:01
Період кваліфікації:
24.01.2023 00:01 - 30.01.2023 17:01
Період завантаження договору:
05.02.2023 00:00 - 15.02.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴3 922 500.00 Електрична енергія