-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
код ДК 021:2015 - 09310000-5 Електрична енергія (Електрична енергія)
Оголошено тендер
3 922 500.00
UAH
Номер:
d890f3c33f3840f8a825db7dc9849aff
Ідентифікатор плану:
UA-P-2023-01-16-002764-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Територіальний відділ освіти Заводського району департаменту освіти і науки Запорізької міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
37611443
-
Адреса:
69067, Україна, Запорізька область, Запоріжжя, вул. Радіаторна, 49
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Територіальний відділ освіти Заводського району департаменту освіти і науки Запорізької міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
37611443
-
Адреса:
69067, Україна, Запорізька область, Запоріжжя, вул. Радіаторна, 49
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
3 922 500.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
код ДК 021:2015 - 09310000-5 Електрична енергія (Електрична енергія)
Річний план закупівлі на:
2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Січень 2023
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергія
КЕКВ:
2273 Оплата електроенергії
Дата опублікування:
16.01.2023 11:55
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Електрична енергія
Кількість
573410 Кіловат-година
Період постачання
до 31.12.2023
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Описзагальний фонд
Сума3 772 500.00 UAH
ДжерелоМісцевий бюджет
Описвідшкодування
Сума150 000.00 UAH