-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
код ДК 021:2015 - 0930000-5 - Електрична енергія (Електрична енергія)
Тендер Prozorro UA-2018-11-05-000067-a
очікувана вартість
Торги не відбулися
3 161 528.65
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 31 615.00 UAH
мін. крок: 1% або 31 615.00 UAH
Номер:
0b6dc38bdb0c4e77a639ad49d2a0f37e
Внутрішній номер закупівлі:
2599755
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2018-11-05-000067-a
Замовник:
Територіальний відділ освіти Заводського району департаменту освіти і науки Запорізької міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
37611443
-
Адреса:
69067, Україна, Запорізька область, Запоріжжя, вул. Радіаторна, 49
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Скрипченко Яна Іванівна +380612365623 kpztvo@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергіяАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
3 161 528.65 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
31 615.00 UAH
Період уточнення:
05.11.2018 09:28 - 10.11.2018 12:00
Період прийому пропозицій:
05.11.2018 09:28 - 20.11.2018 12:00
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Електрична енергія
Кількість
1000000 Кіловат-година
Період постачання
01.01.2019 - 31.12.2019
Місце постачання
69067, Україна, Запорізька область, м.Запоріжжя, заклади підпорядковані ТВО Заводського району, відповідно до Договору
На карті