-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
- 3
код ДК 021:2015 - 09310000-5 – Електрична енергія (Електрична енергія)
Тендер Prozorro UA-2021-11-25-008201-b
Назви товару чи послуги кожної номенклатурної позиції предмета закупівлі та код товару чи послуги, визначеного згідно з Єдиним закупівельним словником, що найбільше відповідає назві номенклатурних позицій предмета закупівлі: 09310000-5 електрична енергія
Завершена
4 010 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 20 050.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 20 050.00 UAH
Номер:
6ff808fb0d484194928be55554fae10e
Внутрішній номер закупівлі:
12709002
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-11-25-008201-b
Замовник:
Територіальний відділ освіти Заводського району департаменту освіти і науки Запорізької міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
37611443
-
Адреса:
69067, Україна, Запорізька область, Запоріжжя, вул. Радіаторна, 49
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Соколов Юрій Костянтинович +380612397335 kpztvo@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергіяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
4 010 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
20 050.00 UAH
Період уточнення:
25.11.2021 17:52 - 03.12.2021 00:00
Період прийому пропозицій:
25.11.2021 17:52 - 13.12.2021 09:00
Аукціон:
14.12.2021 12:22 - 14.12.2021 12:45
Період кваліфікації:
14.12.2021 12:45 - 21.12.2021 17:27
Період завантаження договору:
21.12.2021 17:27 - 10.01.2022 17:27
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях20 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Електрична енергія
Кількість
802000 Кіловат-година
Період постачання
до 31.12.2022
Місце постачання
69067, Україна, Запорізька область, м.Запоріжжя, заклади освіти підпорядковані територіальниму відділу освіти Заводського району департаменту освіти і науки Запорізької міської ради, адмін.будівля ТВО Заводського району
На карті
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЕНЕРГУМ"
Оскарження: 21.12.2021 17:27 - 01.01.2022 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
39568531
-
Контактна особа:
Коваленко Валерій 0937753964 https://energum.com/
-
Адреса:
03186, Україна, Київська область, м.Київ, ВУЛИЦЯ АВІАКОНСТРУКТОРА АНТОНОВА, будинок 5, ЛІТЕРА А, офіс 320
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Оскарження: 21.12.2021 17:27 - 01.01.2022 00:00
Початкова пропозиція
3 312 260.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
3 256 120.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
21.12.2021 17:27
Відповіді на вимоги
10
Документи
103
Скарги
0
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЗАПОРІЖЖЯЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
42093239
-
Контактна особа:
Кучерявий К.А. 380638400166 TENDER.ZPEP@GMAIL.COM https://zpep.com.ua
-
Адреса:
69063, Україна, Запорізька область, ЗАПОРІЖЖЯ, вул.Олександрівська, будинок 35
Початкова пропозиція
3 440 580.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
3 264 140.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги
10
Документи
13
Скарги
0
Контракти
Номер:
0fb0acbf44a44738ae72b8271580f0e5
Ідентифікатор договору:
UA-2021-11-25-008201-b-c1
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЕНЕРГУМ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
39568531
-
Контактна особа:
Коваленко Валерій 0937753964 https://energum.com/
-
Адреса:
03186, Україна, Київська область, м.Київ, ВУЛИЦЯ АВІАКОНСТРУКТОРА АНТОНОВА, будинок 5, ЛІТЕРА А, офіс 320
Номер договору:
ЕЕ/П-1
Сума договору:
2 936 989.31 UAH з ПДВ
Сума договору:
2 447 491.09 UAH без ПДВ
Період дії договору:
04.01.2022 00:00 - 28.02.2023 23:59
Дата підписання:
04.01.2022 00:00
Статус:
Виконаний