-
Відкриті торги
-
КЕП
код ДК 021:2015 - 09310000-5 – Електрична енергія (Електрична енергія)
2 936 989.31
UAH з ПДВ
Номер:
0fb0acbf44a44738ae72b8271580f0e5
Ідентифікатор договору:
UA-2021-11-25-008201-b-c1
Замовник:
Територіальний відділ освіти Заводського району департаменту освіти і науки Запорізької міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
37611443
-
Контактна особа:
Соколов Юрій Костянтинович +380612397335 kpztvo@gmail.com
-
Адреса:
69067, Україна, Запорізька область, Запоріжжя, вул. Радіаторна, 49
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЕНЕРГУМ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
39568531
-
Контактна особа:
Коваленко Валерій 0937753964 https://energum.com/
-
Адреса:
03186, Україна, Київська область, м.Київ, ВУЛИЦЯ АВІАКОНСТРУКТОРА АНТОНОВА, будинок 5, ЛІТЕРА А, офіс 320
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергіяАналіз за цим CPV
Номер договору:
ЕЕ/П-1
Дата підписання:
04.01.2022 00:00
Період дії договору:
04.01.2022 00:00 - 28.02.2023 23:59
Сума договору:
2 936 989.31 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 489 498.22 UAH)
Оплачено:
2 936 989.31 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 489 498.22 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Електрична енергія
Кількість
566683 кВт*год
Період постачання
до 28.02.2023
Місце постачання
69067, Україна, Запорізька область, м.Запоріжжя, заклади освіти підпорядковані територіальниму відділу освіти Заводського району департаменту освіти і науки Запорізької міської ради, адмін.будівля ТВО Заводського району
На карті
Внесені зміни
- Покращення якості предмета закупівлі, за умови що таке покращення не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
Номер:
ebbc1e068646444490ccee3c7ad44116
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
сторони дійшли згоди внести зміни в Додаток 2 (додається) та викласти його в новій редакції
Номер додаткової угоди:
1
Дата внесення змін до договору:
24.01.2022 00:00
Статус:
Опубліковано
- Зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника
- Збільшення ціни за одиницю товару до 10 відсотків пропорційно збільшенню ціни такого товару на ринку у разі коливання ціни такого товару на ринку за умови, що така зміна не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю, - не частіше ніж один раз на 90 днів з моменту підписання договору про закупівлю. Обмеження щодо строків зміни ціни за одиницю товару не застосовується у випадках зміни умов договору про закупівлю бензину та дизельного пального, газу та електричної енергії (Закон)
- Зміна встановленого згідно із законодавством органами державної статистики індексу споживчих цін, зміни курсу іноземної валюти, зміни біржових котирувань або показників Platts, ARGUS регульованих цін (тарифів) і нормативів, що застосовуються в договорі про закупівлю, у разі встановлення в договорі про закупівлю порядку зміни ціни (Закон)
Номер:
4ed4206295a4479d865f7ca39d263edb
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
у зв"язку із коливанням ціни електрично енергії на ринку електричної енергії, керуючись п.2 ч.5 ст. 41 ЗУ "Про публічні закупівлі" внести зміни і п.2.3 розділ 2 "Предмет Договору" та внести зміни в Додатку 2 до Договору
Номер додаткової угоди:
2
Дата внесення змін до договору:
26.09.2022 00:00
Статус:
Опубліковано
- Зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника
- Збільшення ціни за одиницю товару до 10 відсотків пропорційно збільшенню ціни такого товару на ринку у разі коливання ціни такого товару на ринку за умови, що така зміна не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю, - не частіше ніж один раз на 90 днів з моменту підписання договору про закупівлю. Обмеження щодо строків зміни ціни за одиницю товару не застосовується у випадках зміни умов договору про закупівлю бензину та дизельного пального, газу та електричної енергії (Закон)
Номер:
904693d22977493baba16a639d0862b8
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
У зв"язку із коливанням ціни електричної енергії на ринку електричної енергії, керуючись п.2 ч.5 ст.41 ЗУ "Про публічні закупівлі" внести зміни в п.2.3 розділу 2 "Предмет закупівлі" та внести зміни в Додаток 2 та в Додаток 3
Номер додаткової угоди:
3
Дата внесення змін до договору:
20.10.2022 00:00
Статус:
Опубліковано
- Зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника
- Збільшення ціни за одиницю товару до 10 відсотків пропорційно збільшенню ціни такого товару на ринку у разі коливання ціни такого товару на ринку за умови, що така зміна не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю, - не частіше ніж один раз на 90 днів з моменту підписання договору про закупівлю. Обмеження щодо строків зміни ціни за одиницю товару не застосовується у випадках зміни умов договору про закупівлю бензину та дизельного пального, газу та електричної енергії (Закон)
Номер:
86c344510e1c4a40b9b75b0e4628fd43
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
у зв"язку із коливанням ціни електричної енергії на ринку електричної енергії, керуючись п.2 ч.5 ст.41 ЗУ "Про публічні закупівлі" Сторони домовились о наступних змінах: п.2.3 розділ 2 та та Додаток 2 пункт 1
Номер додаткової угоди:
4
Дата внесення змін до договору:
11.11.2022 00:00
Статус:
Опубліковано
- Зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника
- Погодження зміни ціни в договорі про закупівлю в бік зменшення (без зміни кількості (обсягу) та якості товарів, робіт і послуг), у тому числі у разі коливання ціни товару на ринку (Постанова)
Номер:
d4d7ae20f6d44994a4a350b46109f268
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків згідно ст.41 ч.5 п.1 Закону України «Про публічні закупівлі», керуючись затвердженим бюджетом кошторисом на 2022 рік внесені зміни в п.2.2 розділу 2 та п. 5.2 розділу 5
Номер додаткової угоди:
5
Дата внесення змін до договору:
28.12.2022 00:00
Статус:
Опубліковано
- Дія договору про закупівлю може бути продовжена на строк, достатній для проведення процедури закупівлі/спрощеної закупівлі на початку наступного року в обсязі, що не перевищує 20 відсотків суми, визначеної в початковому договорі про закупівлю, укладеному в попередньому році, якщо видатки на досягнення цієї цілі затверджено в установленому порядку
Номер:
40d63b1ca0ea4e3b8c093bbd07c355f7
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
відповідно до п.8 ч.5 та ч.6 ст. 41 ЗУ та п. 13.2 Договору внести зміни про наступне продовжити строк договору до 28.02.2023, збільшити суму Договору на 20% та внести зміни п.2.3 розділу 2 "Предмет договору" та в п. 5.2 розділ 5 "Ціна, порядок обліку та оплата електричної енергії" та пункт 6 Додатку 2 "Комерційна пропозиція"
Номер додаткової угоди:
6
Дата внесення змін до договору:
30.12.2022 00:00
Статус:
Опубліковано
- Зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника
- Погодження зміни ціни в договорі про закупівлю в бік зменшення (без зміни кількості (обсягу) та якості товарів, робіт і послуг), у тому числі у разі коливання ціни товару на ринку (Постанова)
Номер:
7ebefc64904e4de8b0e0a71097be2061
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
внести зміни п.2.3 розділу 2 та п.5.2 розділ 5
Номер додаткової угоди:
7
Дата внесення змін до договору:
24.03.2023 00:00
Статус:
Опубліковано