-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
код ДК 021:2015 - 09310000-5 - Електрична енергія (Електрична енергія)
Тендер Prozorro UA-2018-11-22-003246-c
річний план, очікувана вартість
Торги не відбулися
3 161 528.65
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 31 615.00 UAH
мін. крок: 1% або 31 615.00 UAH
Номер:
0dd334e97d50464bb0ef976b2e84d416
Внутрішній номер закупівлі:
2691236
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2018-11-22-003246-c
Замовник:
Територіальний відділ освіти Заводського району департаменту освіти і науки Запорізької міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
37611443
-
Адреса:
69067, Україна, Запорізька область, Запоріжжя, вул. Радіаторна, 49
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Скрипченко Яна Іванівна +380612365623 kpztvo@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергіяАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
3 161 528.65 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
31 615.00 UAH
Період уточнення:
22.11.2018 17:49 - 27.11.2018 17:50
Період прийому пропозицій:
22.11.2018 17:49 - 07.12.2018 17:50
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Електрична енергія
Кількість
1000000 Кіловат-година
Період постачання
до 31.12.2019
Місце постачання
69067, Україна, Запорізька область, м.Запоріжжя, заклади підпорядковані ТВО Заводського району, відповідно до Договору
На карті