-
Переговорна процедура (скорочена)
-
Безлотова
-
КЕП
-
Без аукціону
код ДК 021:2015 - 09310000-5 – Електрична енергія (електрична енергія)
Тендер Prozorro UA-2021-12-09-005645-b
Назви товару чи послуги кожної номенклатурної позиції предмета закупівлі та код товару чи послуги, визначеного згідно з Єдиним закупівельним словником, що найбільше відповідає назві номенклатурних позицій предмета закупівлі: 09310000-5 електрична енергія
Завершена
540 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
4215ae460bd04e6c9959a2c4ee6bf8cb
Внутрішній номер закупівлі:
13015074
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-12-09-005645-b
Замовник:
Територіальний відділ освіти Заводського району департаменту освіти і науки Запорізької міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
37611443
-
Адреса:
69067, Україна, Запорізька область, Запоріжжя, вул. Радіаторна, 49
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Скрипченко Яна Іванівна +380612397336 yanina1406@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергіяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Двічі відмінено процедуру відкритих торгів, у тому числі частково (за лотом), через відсутність достатньої кількості тендерних пропозицій, визначеної цим Законом
Обґрунтування умови застосування:
У зв’язку з тим що Територіальним відділом освіти Заводського району було двічі оголошено відкриті торги за кодом ДК 021:2015 (CPV) – 09310000-5 – Електрична енергія (електрична енергія), для адміністративної будівлі територіального відділу освіти Заводського району, дошкільних, позашкільних та загальноосвітніх навчальних закладів, які підпорядковані територіальному відділу освіти Заводського району департаменту освіти і науки Запорізької міської ради на грудень 2021 року, що підтверджується оголошеннями: ID: UA-2021-11-05-001904-а та ID: UA-2021-11-22-003279-с. Відкриті торги двічі не відбулись, причина: подання для участі в торгах менше двох тендерних пропозицій. Оскільки у Замовника залишається потреба в закупівлі електричної енергії для адміністративної будівлі територіального відділу освіти Заводського району, дошкільних, позашкільних та загальноосвітніх навчальних закладів, які підпорядковані територіальному відділу освіти Заводського району департаменту освіти і науки Запорізької міської ради на грудень 2021 року, то виникає підстава для застосування переговорної процедури закупівлі за п.1 ч.2 ст.40 ЗУ «Про публічні закупівлі», а саме: якщо замовником було двічі відмінено процедуру відкритих торгів, у тому числі частково (за лотами), через відсутність достатньої кількості тендерних пропозицій, визначеної цим законом, при цьому предмет закупівлі, його технічні та якісні характеристики, а також вимоги до учасника процедури закупівлі не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації.
Очікувана вартість:
540 000.00 UAH з ПДВ
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях20 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Електрична енергія
Кількість
120000 Кіловат-година
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
69000, Україна, Запорізька область, м.Запоріжжя, заклади підпорядковані територіальному відділу освіти Заводського району департаменту освіти і науки Запорізької міської ради, адмінбудівля ТВО Заводського району
На карті
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ АЗОВЕНЕРГОПРОЕКТ
Оскарження: 09.12.2021 18:00 - 15.12.2021 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
41724772
-
Контактна особа:
Жаріков Роман Борисович 0990850866
-
Адреса:
69032, Україна, Запорізька область, м.Запоріжжя, вул.Макаренка, 9 оф.5
Оскарження: 09.12.2021 18:00 - 15.12.2021 00:00
Ціна пропозиції
540 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
09.12.2021 18:00
Документи
2
Скарги
0
Контракти
Номер:
496eaac1cdd94b81968c245e13a40553
Ідентифікатор договору:
UA-2021-12-09-005645-b-c1
Постачальник:
ТОВ АЗОВЕНЕРГОПРОЕКТ
×
-
Код ЄДРПОУ:
41724772
-
Контактна особа:
Жаріков Роман Борисович 0990850866
-
Адреса:
69032, Україна, Запорізька область, м.Запоріжжя, вул.Макаренка, 9 оф.5
Номер договору:
ЕЕ/П-207
Сума договору:
540 000.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
450 000.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
01.12.2021 00:00 - 31.12.2021 23:59
Дата підписання:
22.12.2021 00:00
Статус:
Підписаний