-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
згідно ЄЗС ДК 021:2015 - 33600000-6 "Фармацевтична продукція" (Лікарські засоби)- ID: UA-2024-11-15-012332-a
- Дата створення : 15.11.24
- Внутрішній номер закупівлі: 23275205
ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукціяЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Лікарські засоби- ID: UA-2024-11-15-007682-a
- Дата створення : 15.11.24
- Внутрішній номер закупівлі: 23270579
ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукціяЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Хлоропірамін, таблетки, по 25 мг, Солі для пероральної регідратації, порошок для орального...×-
Хлоропірамін, таблетки, по 25 мг, Солі для пероральної регідратації, порошок для орального розчину, по 18,9 г, Парацетамол таблетки/капсули по 500 мг, Вугілля активоване таблетки/капсули по 250 мг, Йод, розчин для зовнішнього застосування, 5 %, по 20 мл, Аміак, розчин для зовнішнього застосування, 10 %, по 100 мл, Спирт етиловий 96% 100 мл., Перекис водню, розчин, 3%, по 200 мл, Хлоргексидин, розчин для зовнішнього застосування 0,05 % по 200 мл, №1, Повідон-йод, розчин для зовнішнього застосування, 10 %, по 30 мл, Ацетилсаліцилова кислота 240 мг/парацетамол 180 мг/кофеїн 30 мг, таблетки, Дротаверин таблетки 40 мг, Ібупрофен суспензія оральна 200 мг/5 мл 100 мл, Валідол таблетки по 60 мг, Валеріани екстракт таблетки, вкриті оболонкою, по 30 мг, Панкреатин, Ліполітичних ОД : 8000
- ID: UA-2024-11-14-005244-a
- Дата створення : 14.11.24
- Внутрішній номер закупівлі: 23250084
ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукціяЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ЄЗС ДК 021:2015 – 33600000-6 — Фармацевтична продукція (Придбання: Лот 1 Фармацевтичної...×-
ЄЗС ДК 021:2015 – 33600000-6 — Фармацевтична продукція (Придбання: Лот 1 Фармацевтичної продукції для Спеціальної школи № 5 ім. Я.Батюка», та Спеціальної школи «Малятко» Лот 2 Фармацевтичної продукції для Спеціальної школи № 5 ім. Я.Батюка», та Спеціальної школи «Малятко» ))
- ID: UA-2023-09-27-003981-a
- Дата створення : 27.09.23
- Внутрішній номер закупівлі: 19103090
Управління освіти Подільської районної державної адміністрації ЄДРПОУ: 37393777ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукціяТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Лікарські засоби- ID: UA-2023-09-21-003180-a
- Дата створення : 21.09.23
- Внутрішній номер закупівлі: 19041118
Управління освіти Подільської районної державної адміністрації ЄДРПОУ: 37393777ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукціяЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ЄЗС ДК 021:2015 – 33600000-6 — Фармацевтична продукція (Придбання: Лот 1 Фармацевтичної...×-
ЄЗС ДК 021:2015 – 33600000-6 — Фармацевтична продукція (Придбання: Лот 1 Фармацевтичної продукції для Спеціальної школи № 5 ім. Я.Батюка», та Спеціальної школи «Малятко» Лот 2 Фармацевтичної продукції для Спеціальної школи № 5 ім. Я.Батюка», та Спеціальної школи «Малятко» ))
- ID: UA-2023-09-15-008442-a
- Дата створення : 15.09.23
- Внутрішній номер закупівлі: 18986115
Управління освіти Подільської районної державної адміністрації ЄДРПОУ: 37393777ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукціяТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ЄЗС ДК 021:2015 – 33600000-6 — Фармацевтична продукція (Придбання: Лот 1 Фармацевтичної...×-
ЄЗС ДК 021:2015 – 33600000-6 — Фармацевтична продукція (Придбання: Лот 1 Фармацевтичної продукції для Спеціальної школи № 5 ім. Я.Батюка», та Спеціальної школи «Малятко» Лот 2 Фармацевтичної продукції для Спеціальної школи № 5 ім. Я.Батюка», та Спеціальної школи «Малятко» ))
- ID: UA-2023-09-07-003634-a
- Дата створення : 07.09.23
- Внутрішній номер закупівлі: 18892360
Управління освіти Подільської районної державної адміністрації ЄДРПОУ: 37393777ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукціяТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Лікарські засоби- ID: UA-2023-09-01-000134-a
- Дата створення : 01.09.23
- Внутрішній номер закупівлі: 18833470
Управління освіти Подільської районної державної адміністрації ЄДРПОУ: 37393777ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукціяТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ЄЗС ДК 021:2015 – 33600000-6— Фармацевтична продукція (Придбання: Фармацевтичної продук...×-
ЄЗС ДК 021:2015 – 33600000-6— Фармацевтична продукція (Придбання: Фармацевтичної продукції)
- ID: UA-2023-08-30-006120-a
- Дата створення : 30.08.23
- Внутрішній номер закупівлі: 18817283
Управління освіти Подільської районної державної адміністрації ЄДРПОУ: 37393777ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукціяЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
згідно коду ЄЗС ДК 021:2015 – 33600000-6 «Фармацевтична продукція» (Епінефрин (Epinephrinu...×-
згідно коду ЄЗС ДК 021:2015 – 33600000-6 «Фармацевтична продукція» (Епінефрин (Epinephrinum), Амброксол (Ambroxol), Аміаку розчин (Ammonia solutions), Амізон (Amizon), Амілар ІС (Comb drug), Метамізол натрію (Metamizole sodium), Трава термопсису ланцетного, натрій гідрокарбонат (Antitussin), Тимолол (Timololum), Кислота аскорбінова (Ascorbic acid (vit C)), Кремнію діоксиду (високодисперсного) (Silicium dioxide), Атропін (Atropine), Ібупрофен (Ibuprofen), Кислота борна (Boric acid), Ефедрину гідрохлорид, глауцину гідрохлорид (Ephedrine), Валеріана (монопрепарат та його комбінації) (Valerianae radix), Настоянка валеріани (Valerianae radix), Розчин ментолу в ментиловому ефірі ізовалеріанової кислоти (Validol), Менадіон (Menadion), Вугілля активоване (Medicinal charcoal), Губка гемостатична (Spong IA H A Emostatic A), Парацетамол, кофеїну безводного, фенілефрину гідрохлориду, хлорфеніраміну малеату (Paracetamol comb drug), Деквалінію хлорид, цинхокаїну гідрохлорид (Dequalinii Chloridum), Диклофенак (Diclofenac), Мебгідролін (Mebhydrolinum), Дротаверин (Drotaverine), Ксилометазолін (монопрепарат та його комбінації) (Xylometazolinum), Гідрогель метилкремнієвої кислоти (Methylsiliconic acid hydrogel), Етамзилат (Etamsylate), Етанол (Ethanol), Теофілін (Theophylline), Ментол, камфора рацемічна (Menthol), Йод, включаючи комбінації з диметилсульфоксидом та гліцеролом (Iodine comb drug), Стрептоцид розчинний, сульфатіазол натрію, гексагідрат (Sulfanilamide), Іхтіол (Ichthyol), Кальцію хлорид (Calcium chloride), Розчин ментолу в ментиловому ефірі кислоти ізовалеріанової (Validol), Етиловий ефір бромізовалеріанової кислоти в комбінаціях (Mono), Корглікон (Mono), Нікетамід (Nikethamide), Декспантенол, хлоргексидину біглюконат (Dexpanthenol), Інтерферон альфа - 2 b рекомбінантний людини (Іnterferon alfa-2b), Левомеколь (Comb drug), Левоміцетин (Chloramphenicol), Лопераміду гідрохлорид (Loperamide), Лоратадин (Loratadine), Магнію сульфат (Magnesium sulfate), Панкреатин (Pancreatin), Бензокаїн, прокаїну гідрохлорид, ментол (Benzocaine), Мефенамінова кислота (Mefenamic acid), Екстракти, олії лікарських рослин та їх комбінації (Althaea officinalis), Нафазолін (Naphazoline), Німесулід (Nimesulid), Ніфуроксазид (Nifuroxazide), Екстракт пасифлори (Pasiflora incarnata), Нормакс (Norfloxacin), Дротаверин (Drotaverine), Мірамістин (Myramistin), Оксолін (Oxolin), Отинум (Choline salicylate), Декаметоксин (Decametoxin), Панкреатин (Pancreatin), Декспантенол (Dexpanthenol), Мірамістин; пантенол (Myramistin, Dexpanthenol), Папаверину гідрохлорид (Papaverine), Парацетамол (Paracetamol), Водню пероксид (Hydrogen peroxide), Преднізолон (Prednisolon), Ревіт (Comb drug), Сольові суміші для пероральної дегідратації (Comb drug), Ксилометазолін (Xylomethazoline), Брильянтовий зелений розчин (Viride nitens), Йод (Iodine), Сальбутамол (Salbutamol), Декаметоксин (Decametoxin), Спирт-Етанол (Ethanol), Сульфацетамід (Sulfanilamide), Венфалаксин (Venlafaxine), Хлоропірамін (Chloropyramine), Троксерутин (Troxerutin), Кетопрофен (Ketoprofen), Ксилометазолін (Xylometazoline), Фталілсульфатіазол (Phthalylsulfathiazole), Фуросемід (Furosemide), Гексетидин та його комбінації (Hexetidine), Хлоргекседин (Chlorhexidine), Циклопентолату гідрохлорид (Cyclopentolate Hydrochloride), Ципрофлоксацин (монопрепарат та його комбінації) (Ciprofloxacin), Кислота ацетилсаліцилова (монопрепарат та його комбінації) (Acetylsalicylic acid), Ніфедипін (Nifedipine))
- ID: UA-2021-09-29-004256-c
- Дата створення : 29.09.21
- Внутрішній номер закупівлі: 11771307
ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукціяЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
згідно ЄЗС ДК 021-2015 код 33680000-0 Фармацевтичні вироби (придбання масок захисні для од...×-
згідно ЄЗС ДК 021-2015 код 33680000-0 Фармацевтичні вироби (придбання масок захисні для одноразового використання)
- ID: UA-2021-08-17-001521-b
- Дата створення : 17.08.21
- Внутрішній номер закупівлі: 11139130
ДК 021:2015: 33680000-0 Фармацевтичні виробиЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Анальгін в таблетках (Metamizole sodium), Валідол в таблетках (Validol), Активоване вугілл...×-
Анальгін в таблетках (Metamizole sodium), Валідол в таблетках (Validol), Активоване вугілля (Medicinal charcoal), Бесалол (Besalol), Папазол (range), Цитрамон (Acetylsalicylic acid, combinations excl. Psycholeptics), Но-шпа (Drotaverine), Парацетамол (Paracetamol), Діазолін (Mebhydrolin), Супрастін в таблетках (Chloropyramine), Лоратодин в таблетках (Loratode), Глюканат кальцію (calcium gluconate), М`ятні таблетки (Mint), Андіпал (Metamizole sodium, combinations excl. Psycholeptics), Йоддицерін (Iodine), Каплі «Дента» (Dent drops), Корвалол (Barbiturates in combination with other drugs), Настоянка валеріани (Valerianae radix), Спирт етиловий (Еthanol), Перекис водню (Hydrogen peroxide), Бриліантова зелень розчин ( Brilliant greens), Йод (Povidone-iodine), Нашатирний спирт (Ammonia), супрастін в таблетках (Chloropyramine), Розчин альбуциду (albutte), Розчин анальгіну (Metamizole sodium), Розчин димедролу (Diphenhydramine), Розчин адреналіну в ампулах (Epinephrine), Розчин кордіаміну в ампулах (Nikethamide), Преднізолон в ампулах (prednisone), Корвалмент (correlation), Мазь (Chlorhexidine, combinations), Мезим-форте в таблетках (Mezim Forte), Борний спирт (Boron alcohol), Левоміколь (ointment Levomekol), Валеріана в драже (Valerianae radix), Еуфілін (Theophylline), Магнію сульфат (Magnesium sulfate), Сальбутамол (Salbutamol), Гемостатична губка (Hemostatic sponge), Корглікон (CORGLYCON), Регідрон (REGIDRON), Аміаку розчин (AMMONIA SOLUTIONS), Бо фен (Bo fan), Бриліантовий зелений (Diamond green), Деквадол (a decade), Диклофенак натрію (Diclofenac), Евказолін (Xylometazoline), Ентеросгель паста (Enterosgel paste), Етамзилат натрію (Etamsylate), Йоду розчин (Iodine), Мефенат (Mephenate), Пантестин (PANTESTİN), Папаверина гідрохлорид (PAPERERINE HYDROCHLORIDE), Перчатки оглядові (Vinyl viewing gloves), Пластир бактерицидний (The patch is bactericidal), Риназолін (Oxymetazoline), Сульфацил натрію (Sulfacetamide), Фармадекс (Dexamethasone), Формадіпін (formadіpіn), Фуросемід (Furosemide), Хлорапіраміна гідро хлорид (Chloropyramine hydrochloride), Ципрофарм (Ciprofloxacin), гідрокартізон (hydrocortisone ointment), Іхтиол мазь (ichthyol ointment), Троксерутин гель (Troxerutin), Мефенамінова кислота (memphetamic acid), Стрептоцид (Sulfanilamide), Септефріл (Decamethoxine), Цитрамон (Acetylsalicylic acid), Аспірін (ASK), Левоміцитин (Levomycin), Антітусин (Antitussin), Гриппо (Paracetamol), Амизон (AMISON), Амброксол (Ambroxol), Нормакс (Norfloxacin), Лоратадин (Desloratadine), Фталазол (Phthalylsulfathiazole), Панкреатин (Multienzymes (lipase, protease etc.)), Алахол (Alright), Нафтизин (Naphazoline), Борна кислота (Boric acid), Корвалол (Barbiturates in combination with other drugs), Атоксіл ( Atoxia), Меновазін (menovazin), Амілар (Amarr), Анзибел (Anzibel), Хепілор (Hepilor), Цикломед (Cyclopentolate), Цмпрофарм (Ciprofloxacin), Арутімол (Timolol), Алкаїн (Proxymetacaine), Бронхолитин (Cough suppressants and mucolytics), Стоптусин (Cough suppressants and expectorants), Лаферобион (Interferon alfa-2b), Лоперамид (Loperamide), Мукалтин (Althea root), Спазмалгон (Pitofenone and analgesics), Темпалгін (Metamizole sodium, combinations with psycholeptics), Ново- пасит (new feeds)
- ID: UA-2019-10-03-000275-a
- Дата створення : 03.10.19
- Внутрішній номер закупівлі: 3851156
Управління освіти Подільської районної державної адміністрації ЄДРПОУ: 37393777ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукціяЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Придбання дезінфекційних засобів- ID: UA-2018-11-19-000893-a
- Дата створення : 19.11.18
- Внутрішній номер закупівлі: 2654611
Управління освіти Подільської районної державної адміністрації ЄДРПОУ: 37393777ДК 021:2015: 33630000-5 Лікарські засоби для лікування дерматологічних захворювань та захворювань опорно-рухового апаратуЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Придбання дезінфекційного засобу- ID: UA-2018-04-20-000469-c
- Дата створення : 20.04.18
- Внутрішній номер закупівлі: 1962314
Управління освіти Подільської районної державної адміністрації ЄДРПОУ: 37393777ДК 021:2015: 33630000-5 Лікарські засоби для лікування дерматологічних захворювань та захворювань опорно-рухового апаратуЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Придбання дезінфекційного засобу- ID: UA-2017-05-25-000804-a
- Дата створення : 25.05.17
- Внутрішній номер закупівлі: 874796
Управління освіти Подільської районної державної адміністрації ЄДРПОУ: 37393777ДК 021:2015: 33630000-5 Лікарські засоби для лікування дерматологічних захворювань та захворювань опорно-рухового апаратуЗавершена -