-
Відкриті торги з особливостями
-
Мультилотова
-
КЕП
ЄЗС ДК 021:2015 – 33600000-6 — Фармацевтична продукція (Придбання: Лот 1 Фармацевтичної продукції для Спеціальної школи № 5 ім. Я.Батюка», та Спеціальної школи «Малятко» Лот 2 Фармацевтичної продукції для Спеціальної школи № 5 ім. Я.Батюка», та Спеціальної школи «Малятко» ))
Тендер Prozorro UA-2023-09-15-008442-a
Торги не відбулися
27 700.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.1% або 27.00 UAH
мін. крок: 0.1% або 27.00 UAH
Номер:
62be668eda394dc7b7ed8105a1b63b3d
Внутрішній номер закупівлі:
18986115
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-09-15-008442-a
Замовник:
Управління освіти Подільської районної державної адміністрації
×
-
Код ЄДРПОУ:
37393777
-
Адреса:
04071, Україна, Київська область, Київ, вул. Введенська 35
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Хижчук Світлана Сергіївна +380442982222 podil_zakypivli@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
33600000-6 Фармацевтична продукціяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
27 700.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
15.09.2023 14:10 - 22.09.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
15.09.2023 14:10 - 25.09.2023 00:00
Тендерна документація (документи однакові для усіх лотів)
- Лот №1 ₴22 402.00 ЄЗС ДК 021:2015 – 33600000-6 — Фармацевтична продукція (Придбання: Фармацевтичної продукції для Спеціальної школи № 5 ім. Я.Батюка», та Спеціальної школи «Малятко»))
- Лот №2 ₴5 298.00 Лот 2 Фармацевтичної продукції для Спеціальної школи № 5 ім. Я.Батюка», та Спеціальної школи «Малятко»