-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Лікарські засоби
Тендер Prozorro UA-2023-09-01-000134-a
Торги не відбулися
293 200.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 466.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 466.00 UAH
Номер:
9848d885419e403ea92e05baac79da87
Внутрішній номер закупівлі:
18833470
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-09-01-000134-a
Замовник:
Управління освіти Подільської районної державної адміністрації
×
-
Код ЄДРПОУ:
37393777
-
Адреса:
04071, Україна, Київська область, Київ, вул. Введенська 35
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Хижчук Світлана Сергіївна +380442982222 podil_zakypivli@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
33600000-6 Фармацевтична продукціяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
293 200.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
01.09.2023 08:18 - 09.09.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
01.09.2023 08:18 - 12.09.2023 00:00
Період кваліфікації:
12.09.2023 00:00 - 15.09.2023 15:18
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴293 200.00 Лікарські засоби