-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
ЄЗС ДК 021:2015 – 33600000-6— Фармацевтична продукція (Придбання: Фармацевтичної продукції)
Тендер Prozorro UA-2023-08-30-006120-a
Завершена
331 390.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 657.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 657.00 UAH
Номер:
ee546b0a0c4e439f95f1259958e64201
Внутрішній номер закупівлі:
18817283
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-08-30-006120-a
Замовник:
Управління освіти Подільської районної державної адміністрації
×
-
Код ЄДРПОУ:
37393777
-
Адреса:
04071, Україна, Київська область, Київ, вул. Введенська 35
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Хижчук Світлана Сергіївна +380442982222 podil_zakypivli@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
33600000-6 Фармацевтична продукціяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
331 390.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
30.08.2023 13:58 - 05.09.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
30.08.2023 13:58 - 08.09.2023 00:00
Аукціон:
08.09.2023 12:40 - 08.09.2023 13:09
Період кваліфікації:
08.09.2023 13:09 - 13.09.2023 13:45
Період завантаження договору:
19.09.2023 00:00 - 29.09.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴331 390.00 ЄЗС ДК 021:2015 – 33600000-6— Фармацевтична продукція (Придбання: Фармацевтичної продукції)