• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

ЄЗС ДК 021:2015 – 33600000-6— Фармацевтична продукція (Придбання: Фармацевтичної продукції)

Оголошено тендер

331 390.00 UAH
Номер: cbd492de76274688ac8a230338306679
Ідентифікатор плану: UA-P-2023-08-21-004818-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Управління освіти Подільської районної державної адміністрації
Замовник: Управління освіти Подільської районної державної адміністрації
Очікувана вартість: 331 390.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: ЄЗС ДК 021:2015 – 33600000-6— Фармацевтична продукція (Придбання: Фармацевтичної продукції)
Примітки: ЄЗС ДК 021:2015 – 33600000-6— Фармацевтична продукція (Придбання: Фармацевтичної продукції)
Річний план закупівлі на: 2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Серпень 2023
Класифікатор ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукція
КЕКВ: 2220 Медикаменти та перев'язувальні матеріали
Дата опублікування: 21.08.2023 15:04

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума331 390.00 UAH