• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Лікарські засоби

Завершена

293 200.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 466.00 UAH
Номер: 4c9a0307dc08411195954b52c1ccac6c
Внутрішній номер закупівлі: 19041118
Ідентифікатор закупівлі: UA-2023-09-21-003180-a   
Замовник: Управління освіти Подільської районної державної адміністрації
Контактна особа: Хижчук Світлана Сергіївна +380442982222 podil_zakypivli@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукціяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 293 200.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 21.09.2023 10:45 - 27.09.2023 00:00
Період прийому пропозицій: 21.09.2023 10:45 - 30.09.2023 00:00
Період кваліфікації: 30.09.2023 00:00 - 05.10.2023 09:36
Період завантаження договору: 11.10.2023 00:00 - 21.10.2023 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴293 200.00 Лікарські засоби