-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Лікарські засоби
Оголошено тендер
293 200.00
UAH
Номер:
a239273d32b3467599c06898b1dbdc92
Ідентифікатор плану:
UA-P-2023-09-20-005400-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Управління освіти Подільської районної державної адміністрації
×
-
Код ЄДРПОУ:
37393777
-
Адреса:
04071, Україна, Київська область, Київ, вул. Введенська 35
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Управління освіти Подільської районної державної адміністрації
×
-
Код ЄДРПОУ:
37393777
-
Адреса:
04071, Україна, Київська область, Київ, вул. Введенська 35
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
293 200.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Лікарські засоби
Річний план закупівлі на:
2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Вересень 2023
Класифікатор ДК 021:2015:
33600000-6 Фармацевтична продукція
КЕКВ:
2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
КЕКВ:
2220 Медикаменти та перев'язувальні матеріали
Дата опублікування:
20.09.2023 14:44
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума293 200.00 UAH