-
Відкриті торги з особливостями
-
Мультилотова
-
КЕП
ЄЗС ДК 021:2015 – 33600000-6 — Фармацевтична продукція (Придбання: Лот 1 Фармацевтичної продукції для Спеціальної школи № 5 ім. Я.Батюка», та Спеціальної школи «Малятко» Лот 2 Фармацевтичної продукції для Спеціальної школи № 5 ім. Я.Батюка», та Спеціальної школи «Малятко» ))
Тендер Prozorro UA-2023-09-27-003981-a
Торги не відбулися
27 700.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.1% або 27.00 UAH
мін. крок: 0.1% або 27.00 UAH
Номер:
6c146b4526f340d4b651e3a9c8625802
Внутрішній номер закупівлі:
19103090
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-09-27-003981-a
Замовник:
Управління освіти Подільської районної державної адміністрації
×
-
Код ЄДРПОУ:
37393777
-
Адреса:
04071, Україна, Київська область, Київ, вул. Введенська 35
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Хижчук Світлана Сергіївна +380442982222 podil_zakypivli@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
33600000-6 Фармацевтична продукціяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
27 700.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
27.09.2023 15:15 - 03.10.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
27.09.2023 15:15 - 06.10.2023 00:00
Тендерна документація (документи однакові для усіх лотів)
- Лот №1 ₴22 402.00 ЄЗС ДК 021:2015 – 33600000-6 — Фармацевтична продукція (Придбання: Фармацевтичної продукції для Спеціальної школи № 5 ім. Я.Батюка», та Спеціальної школи «Малятко»))
- Лот №2 ₴5 298.00 Лот 2 Фармацевтичної продукції для Спеціальної школи № 5 ім. Я.Батюка», та Спеціальної школи «Малятко»