-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ЄЗС ДК 021:2015 – 33600000-6 — Фармацевтична продукція (Придбання: Лот 1 Фармацевтичної продукції для Спеціальної школи № 5 ім. Я.Батюка», та Спеціальної школи «Малятко» Лот 2 Фармацевтичної продукції для Спеціальної школи № 5 ім. Я.Батюка», та Спеціальної школи «Малятко» ))
Оголошено тендер
27 700.00
UAH
Номер:
51ff2905a0114e439142fffab7dfcd72
Ідентифікатор плану:
UA-P-2023-09-26-000336-b
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Управління освіти Подільської районної державної адміністрації
×
-
Код ЄДРПОУ:
37393777
-
Адреса:
04071, Україна, Київська область, Київ, вул. Введенська 35
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Управління освіти Подільської районної державної адміністрації
×
-
Код ЄДРПОУ:
37393777
-
Адреса:
04071, Україна, Київська область, Київ, вул. Введенська 35
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
27 700.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
ЄЗС ДК 021:2015 – 33600000-6 — Фармацевтична продукція (Придбання: Лот 1 Фармацевтичної продукції для Спеціальної школи № 5 ім. Я.Батюка», та Спеціальної школи «Малятко» Лот 2 Фармацевтичної продукції для Спеціальної школи № 5 ім. Я.Батюка», та Спеціальної школи «Малятко» ))
Річний план закупівлі на:
2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Вересень 2023
Класифікатор ДК 021:2015:
33600000-6 Фармацевтична продукція
КЕКВ:
2220 Медикаменти та перев'язувальні матеріали
Дата опублікування:
26.09.2023 09:06
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума27 700.00 UAH