-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
згідно коду ЄЗС ДК 021:2015 – 33600000-6 «Фармацевтична продукція» (Епінефрин (Epinephrinum), Амброксол (Ambroxol), Аміаку розчин (Ammonia solutions), Амізон (Amizon), Амілар ІС (Comb drug), Метамізол натрію (Metamizole sodium), Трава термопсису ланцетного, натрій гідрокарбонат (Antitussin), Тимолол (Timololum), Кислота аскорбінова (Ascorbic acid (vit C)), Кремнію діоксиду (високодисперсного) (Silicium dioxide), Атропін (Atropine), Ібупрофен (Ibuprofen), Кислота борна (Boric acid), Ефедрину гідрохлорид, глауцину гідрохлорид (Ephedrine), Валеріана (монопрепарат та його комбінації) (Valerianae radix), Настоянка валеріани (Valerianae radix), Розчин ментолу в ментиловому ефірі ізовалеріанової кислоти (Validol), Менадіон (Menadion), Вугілля активоване (Medicinal charcoal), Губка гемостатична (Spong IA H A Emostatic A), Парацетамол, кофеїну безводного, фенілефрину гідрохлориду, хлорфеніраміну малеату (Paracetamol comb drug), Деквалінію хлорид, цинхокаїну гідрохлорид (Dequalinii Chloridum), Диклофенак (Diclofenac), Мебгідролін (Mebhydrolinum), Дротаверин (Drotaverine), Ксилометазолін (монопрепарат та його комбінації) (Xylometazolinum), Гідрогель метилкремнієвої кислоти (Methylsiliconic acid hydrogel), Етамзилат (Etamsylate), Етанол (Ethanol), Теофілін (Theophylline), Ментол, камфора рацемічна (Menthol), Йод, включаючи комбінації з диметилсульфоксидом та гліцеролом (Iodine comb drug), Стрептоцид розчинний, сульфатіазол натрію, гексагідрат (Sulfanilamide), Іхтіол (Ichthyol), Кальцію хлорид (Calcium chloride), Розчин ментолу в ментиловому ефірі кислоти ізовалеріанової (Validol), Етиловий ефір бромізовалеріанової кислоти в комбінаціях (Mono), Корглікон (Mono), Нікетамід (Nikethamide), Декспантенол, хлоргексидину біглюконат (Dexpanthenol), Інтерферон альфа - 2 b рекомбінантний людини (Іnterferon alfa-2b), Левомеколь (Comb drug), Левоміцетин (Chloramphenicol), Лопераміду гідрохлорид (Loperamide), Лоратадин (Loratadine), Магнію сульфат (Magnesium sulfate), Панкреатин (Pancreatin), Бензокаїн, прокаїну гідрохлорид, ментол (Benzocaine), Мефенамінова кислота (Mefenamic acid), Екстракти, олії лікарських рослин та їх комбінації (Althaea officinalis), Нафазолін (Naphazoline), Німесулід (Nimesulid), Ніфуроксазид (Nifuroxazide), Екстракт пасифлори (Pasiflora incarnata), Нормакс (Norfloxacin), Дротаверин (Drotaverine), Мірамістин (Myramistin), Оксолін (Oxolin), Отинум (Choline salicylate), Декаметоксин (Decametoxin), Панкреатин (Pancreatin), Декспантенол (Dexpanthenol), Мірамістин; пантенол (Myramistin, Dexpanthenol), Папаверину гідрохлорид (Papaverine), Парацетамол (Paracetamol), Водню пероксид (Hydrogen peroxide), Преднізолон (Prednisolon), Ревіт (Comb drug), Сольові суміші для пероральної дегідратації (Comb drug), Ксилометазолін (Xylomethazoline), Брильянтовий зелений розчин (Viride nitens), Йод (Iodine), Сальбутамол (Salbutamol), Декаметоксин (Decametoxin), Спирт-Етанол (Ethanol), Сульфацетамід (Sulfanilamide), Венфалаксин (Venlafaxine), Хлоропірамін (Chloropyramine), Троксерутин (Troxerutin), Кетопрофен (Ketoprofen), Ксилометазолін (Xylometazoline), Фталілсульфатіазол (Phthalylsulfathiazole), Фуросемід (Furosemide), Гексетидин та його комбінації (Hexetidine), Хлоргекседин (Chlorhexidine), Циклопентолату гідрохлорид (Cyclopentolate Hydrochloride), Ципрофлоксацин (монопрепарат та його комбінації) (Ciprofloxacin), Кислота ацетилсаліцилова (монопрепарат та його комбінації) (Acetylsalicylic acid), Ніфедипін (Nifedipine))
Тендер Prozorro UA-2021-09-29-004256-c
Завершена
233 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 165.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 165.00 UAH
Номер:
62543f173de045f78d38ca41a91eda5a
Внутрішній номер закупівлі:
11771307
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-09-29-004256-c
Замовник:
Управління освіти Подільської районної в м.Києві державної адміністрації
×
-
Код ЄДРПОУ:
37393777
-
Адреса:
04071, Україна, Київська область, Київ, вул.Введенська, 35
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Апекіна Анна Вікторівна 380442982222, 380442982223 podil_zakypivli@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
33600000-6 Фармацевтична продукціяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
233 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
1 165.00 UAH
Період уточнення:
29.09.2021 16:17 - 05.10.2021 00:00
Період прийому пропозицій:
29.09.2021 16:17 - 15.10.2021 12:00
Аукціон:
18.10.2021 12:00 - 18.10.2021 12:24
Період кваліфікації:
18.10.2021 12:24 - 21.10.2021 15:31
Період завантаження договору:
21.10.2021 15:31 - 10.11.2021 15:31
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях20 робочі дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Епінефрин
×
-
МНН:
epinephrine Epinephrine
Кількість
410 ампула
Період постачання
до 30.11.2021
Місце постачання
Відповідно до документації
Амброксол
×
-
МНН:
ambroxol Ambroxol
Кількість
15 Флакон
Період постачання
до 30.11.2021
Місце постачання
Відповідно до документації
Амброксол
×
-
МНН:
ambroxol Ambroxol
Кількість
280 таблетка
Період постачання
до 30.11.2021
Місце постачання
Відповідно до документації
Аміаку розчин
×
-
МНН:
ammonia Ammonia
Кількість
100 Флакон
Період постачання
до 30.11.2021
Місце постачання
Відповідно до документації
Аміаку розчин
×
-
МНН:
ammonia Ammonia
Кількість
20 Флакон
Період постачання
до 30.11.2021
Місце постачання
Відповідно до документації
Амізон
×
-
МНН:
enisamium iodide Enisamium iodide
Кількість
200 таблетка
Період постачання
до 30.11.2021
Місце постачання
Відповідно до документації
Амілар ІС
×
-
МНН:
comb drug Comb drug
Кількість
64 таблетка
Період постачання
до 30.11.2021
Місце постачання
Відповідно до документації
Метамізол натрію
×
-
МНН:
metamizole sodium Metamizole sodium
Кількість
2000 таблетка
Період постачання
до 30.11.2021
Місце постачання
Відповідно до документації
Трава термопсису ланцетного, натрій гідрокарбонат (Antitussin)
×
-
МНН:
comb drug Comb drug
Кількість
100 таблетка
Період постачання
до 30.11.2021
Місце постачання
Відповідно до документації
Тимолол
×
-
МНН:
timolol Timolol
Кількість
5 Флакон
Період постачання
до 30.11.2021
Місце постачання
Відповідно до документації
Кислота аскорбінова
×
-
МНН:
ascorbic acid (vit c) Ascorbic acid (vit C)
Кількість
3000 таблетка
Період постачання
до 30.11.2021
Місце постачання
Відповідно до документації
Кислота аскорбінова
×
-
МНН:
ascorbic acid (vit c) Ascorbic acid (vit C)
Кількість
300 ампула
Період постачання
до 30.11.2021
Місце постачання
Відповідно до документації
Кремнію діоксиду (високодисперсного)
×
-
МНН:
silicium dioxide Silicium dioxide
Кількість
200 штуки
Період постачання
до 30.11.2021
Місце постачання
Відповідно до документації
Атропін
×
-
МНН:
atropine Atropine
Кількість
10 ампула
Період постачання
до 30.11.2021
Місце постачання
Відповідно до документації
Ібупрофен
×
-
МНН:
ibuprofen Ibuprofen
Кількість
35 Флакон
Період постачання
до 30.11.2021
Місце постачання
Відповідно до документації
Кислота борна
×
-
МНН:
boric acid Boric acid
Кількість
20 Флакон
Період постачання
до 30.11.2021
Місце постачання
Відповідно до документації
Ефедрину гідрохлорид, глауцину гідрохлорид
×
-
МНН:
ephedrine Ephedrine
Кількість
30 Флакон
Період постачання
до 30.11.2021
Місце постачання
Відповідно до документації
Валеріана (монопрепарат та його комбінації)
×
-
МНН:
valerianae radix Valerianae radix
Кількість
6050 таблетка
Період постачання
до 30.11.2021
Місце постачання
Відповідно до документації
Настоянка валеріани
×
-
МНН:
valerianae radix Valerianae radix
Кількість
10 Флакон
Період постачання
до 30.11.2021
Місце постачання
Відповідно до документації
Розчин ментолу в ментиловому ефірі ізовалеріанової кислоти
×
-
МНН:
validol Validol
Кількість
1600 таблетка
Період постачання
до 30.11.2021
Місце постачання
Відповідно до документації
Менадіон
×
-
МНН:
menadione Menadione
Кількість
10 ампула
Період постачання
до 30.11.2021
Місце постачання
Відповідно до документації
Вугілля активоване
×
-
МНН:
medicinal charcoal Medicinal charcoal
Кількість
4000 таблетка
Період постачання
до 30.11.2021
Місце постачання
Відповідно до документації
Губка гемостатична (Spong IA H A Emostatic A)
×
-
МНН:
mono Mono
Кількість
75 Флакон
Період постачання
до 30.11.2021
Місце постачання
Відповідно до документації
Парацетамол, кофеїну безводного, фенілефрину гідрохлориду, хлорфеніраміну малеату
×
-
МНН:
paracetamol Paracetamol
Кількість
1000 таблетка
Період постачання
до 30.11.2021
Місце постачання
Відповідно до документації
Деквалінію хлорид, цинхокаїну гідрохлорид
×
-
МНН:
dequalinium Dequalinium
Кількість
480 таблетка
Період постачання
до 30.11.2021
Місце постачання
Відповідно до документації
Диклофенак
×
-
МНН:
diclofenac Diclofenac
Кількість
100 таблетка
Період постачання
до 30.11.2021
Місце постачання
Відповідно до документації
Мебгідролін
×
-
МНН:
mebhydrolin Mebhydrolin
Кількість
1100 таблетка
Період постачання
до 30.11.2021
Місце постачання
Відповідно до документації
Дротаверин
×
-
МНН:
drotaverine Drotaverine
Кількість
4500 таблетка
Період постачання
до 30.11.2021
Місце постачання
Відповідно до документації
Ксилометазолін (монопрепарат та його комбінації)
×
-
МНН:
xylometazoline Xylometazoline
Кількість
3 Флакон
Період постачання
до 30.11.2021
Місце постачання
Відповідно до документації
Гідрогель метилкремнієвої кислоти
×
-
МНН:
mono Mono
Кількість
2 банка
Період постачання
до 30.11.2021
Місце постачання
Відповідно до документації
Етамзилат
×
-
МНН:
etamsylate Etamsylate
Кількість
40 ампула
Період постачання
до 30.11.2021
Місце постачання
Відповідно до документації
Етанол
×
-
МНН:
ethanol Ethanol
Кількість
6 Флакон
Період постачання
до 30.11.2021
Місце постачання
Відповідно до документації
Теофілін
×
-
МНН:
theophylline Theophylline
Кількість
410 ампула
Період постачання
до 30.11.2021
Місце постачання
Відповідно до документації
Ментол, камфора рацемічна
×
-
МНН:
menthol Menthol
Кількість
150 Флакон
Період постачання
до 30.11.2021
Місце постачання
Відповідно до документації
Йод, включаючи комбінації з диметилсульфоксидом та гліцеролом
×
-
МНН:
iodine Iodine
Кількість
220 Флакон
Період постачання
до 30.11.2021
Місце постачання
Відповідно до документації
Стрептоцид розчинний, сульфатіазол натрію, гексагідрат
×
-
МНН:
sulfanilamide Sulfanilamide
Кількість
250 Флакон
Період постачання
до 30.11.2021
Місце постачання
Відповідно до документації
Іхтіол
×
-
МНН:
ichthammol Ichthammol
Кількість
5 банка
Період постачання
до 30.11.2021
Місце постачання
Відповідно до документації
Кальцію хлорид
×
-
МНН:
calcium chloride Calcium chloride
Кількість
30 ампула
Період постачання
до 30.11.2021
Місце постачання
Відповідно до документації
Розчин ментолу в ментиловому ефірі кислоти ізовалеріанової
×
-
МНН:
validol Validol
Кількість
30 таблетка
Період постачання
до 30.11.2021
Місце постачання
Відповідно до документації
Етиловий ефір бромізовалеріанової кислоти в комбінаціях
×
-
МНН:
mono Mono
Кількість
50 Флакон
Період постачання
до 30.11.2021
Місце постачання
Відповідно до документації
Корглікон
×
-
МНН:
mono Mono
Кількість
10 ампула
Період постачання
до 30.11.2021
Місце постачання
Відповідно до документації
Нікетамід
×
-
МНН:
nikethamide Nikethamide
Кількість
10 ампула
Період постачання
до 30.11.2021
Місце постачання
Відповідно до документації
Декспантенол, хлоргексидину біглюконат
×
-
МНН:
dexpanthenol Dexpanthenol
Кількість
250 штуки
Період постачання
до 30.11.2021
Місце постачання
Відповідно до документації
Інтерферон альфа - 2 b рекомбінантний людини
×
-
МНН:
interferon alfa-2b Interferon alfa-2b
Кількість
2 Флакон
Період постачання
до 30.11.2021
Місце постачання
Відповідно до документації
Левомеколь
×
-
МНН:
comb drug Comb drug
Кількість
15 штуки
Період постачання
до 30.11.2021
Місце постачання
Відповідно до документації
Левоміцетин
×
-
МНН:
chloramphenicol Chloramphenicol
Кількість
10 Флакон
Період постачання
до 30.11.2021
Місце постачання
Відповідно до документації
Левоміцетин
×
-
МНН:
chloramphenicol Chloramphenicol
Кількість
120 таблетка
Період постачання
до 30.11.2021
Місце постачання
Відповідно до документації
Лопераміду гідрохлорид
×
-
МНН:
loperamide Loperamide
Кількість
80 таблетка
Період постачання
до 30.11.2021
Місце постачання
Відповідно до документації
Лоратадин
×
-
МНН:
loratadine Loratadine
Кількість
1300 таблетка
Період постачання
до 30.11.2021
Місце постачання
Відповідно до документації
Магнію сульфат
×
-
МНН:
magnesium sulfate Magnesium sulfate
Кількість
780 ампула
Період постачання
до 30.11.2021
Місце постачання
Відповідно до документації
Панкреатин
×
-
МНН:
multienzymes (lipase, protease etc.) Multienzymes (lipase, protease etc.)
Кількість
500 таблетка
Період постачання
до 30.11.2021
Місце постачання
Відповідно до документації
Бензокаїн, прокаїну гідрохлорид, ментол
×
-
МНН:
benzocaine Benzocaine
Кількість
20 Флакон
Період постачання
до 30.11.2021
Місце постачання
Відповідно до документації
Мефенамінова кислота
×
-
МНН:
mefenamic acid Mefenamic acid
Кількість
250 таблетка
Період постачання
до 30.11.2021
Місце постачання
Відповідно до документації
Екстракти, олії лікарських рослин та їх комбінації
×
-
МНН:
althaea officinalis Althaea officinalis
Кількість
20 таблетка
Період постачання
до 30.11.2021
Місце постачання
Відповідно до документації
Нафазолін
×
-
МНН:
naphazoline Naphazoline
Кількість
40 Флакон
Період постачання
до 30.11.2021
Місце постачання
Відповідно до документації
Німесулід
×
-
МНН:
nimesulide Nimesulide
Кількість
100 таблетка
Період постачання
до 30.11.2021
Місце постачання
Відповідно до документації
Ніфуроксазид
×
-
МНН:
nifuroxazide Nifuroxazide
Кількість
2220 таблетка
Період постачання
до 30.11.2021
Місце постачання
Відповідно до документації
Екстракт пасифлори
×
-
МНН:
pasiflora incarnata Pasiflora incarnata
Кількість
2 Флакон
Період постачання
до 30.11.2021
Місце постачання
Відповідно до документації
Екстракт пасифлори
×
-
МНН:
pasiflora incarnata Pasiflora incarnata
Кількість
20 таблетка
Період постачання
до 30.11.2021
Місце постачання
Відповідно до документації
Нормакс
×
-
МНН:
norfloxacin Norfloxacin
Кількість
5 Флакон
Період постачання
до 30.11.2021
Місце постачання
Відповідно до документації
Дротаверин
×
-
МНН:
drotaverine Drotaverine
Кількість
100 ампула
Період постачання
до 30.11.2021
Місце постачання
Відповідно до документації
Мірамістин
×
-
МНН:
myramistin Myramistin
Кількість
10 Флакон
Період постачання
до 30.11.2021
Місце постачання
Відповідно до документації
Оксолін
×
-
МНН:
oxolin Oxolin
Кількість
150 штуки
Період постачання
до 30.11.2021
Місце постачання
Відповідно до документації
Отинум
×
-
МНН:
choline salicylate Choline salicylate
Кількість
10 Флакон
Період постачання
до 30.11.2021
Місце постачання
Відповідно до документації
Декаметоксин
×
-
МНН:
decamethoxine Decamethoxine
Кількість
20 Флакон
Період постачання
до 30.11.2021
Місце постачання
Відповідно до документації
Панкреатин
×
-
МНН:
multienzymes (lipase, protease etc.) Multienzymes (lipase, protease etc.)
Кількість
100 таблетка
Період постачання
до 30.11.2021
Місце постачання
Відповідно до документації
Декспантенол
×
-
МНН:
dexpanthenol Dexpanthenol
Кількість
80 Флакон
Період постачання
до 30.11.2021
Місце постачання
Відповідно до документації
Мірамістин; пантенол
×
-
МНН:
myramistin Myramistin
Кількість
5 штуки
Період постачання
до 30.11.2021
Місце постачання
Відповідно до документації
Папаверину гідрохло
×
-
МНН:
papaverine Papaverine
Кількість
40 ампула
Період постачання
до 30.11.2021
Місце постачання
Відповідно до документації
Парацетамол
×
-
МНН:
paracetamol Paracetamol
Кількість
400 штуки
Період постачання
до 30.11.2021
Місце постачання
Відповідно до документації
Парацетамол
×
-
МНН:
paracetamol Paracetamol
Кількість
50 Флакон
Період постачання
до 30.11.2021
Місце постачання
Відповідно до документації
Водню пероксид
×
-
МНН:
hydrogen peroxide Hydrogen peroxide
Кількість
250 Флакон
Період постачання
до 30.11.2021
Місце постачання
Відповідно до документації
Преднізолон
×
-
МНН:
prednisolone Prednisolone
Кількість
339 ампула
Період постачання
до 30.11.2021
Місце постачання
Відповідно до документації
Ревіт
×
-
МНН:
comb drug Comb drug
Кількість
1040 таблетка
Період постачання
до 30.11.2021
Місце постачання
Відповідно до документації
Сольові суміші для пероральної дегідратації
×
-
МНН:
comb drug Comb drug
Кількість
100 штуки
Період постачання
до 30.11.2021
Місце постачання
Відповідно до документації
Ксилометазолін
×
-
МНН:
xylometazoline Xylometazoline
Кількість
20 Флакон
Період постачання
до 30.11.2021
Місце постачання
Відповідно до документації
Ксилометазолін
×
-
МНН:
xylometazoline Xylometazoline
Кількість
300 Флакон
Період постачання
до 30.11.2021
Місце постачання
Відповідно до документації
Брильянтовий зелений розчин
×
-
МНН:
viride nitens Viride nitens
Кількість
150 Флакон
Період постачання
до 30.11.2021
Місце постачання
Відповідно до документації
Йод
×
-
МНН:
iodine Iodine
Кількість
128 Флакон
Період постачання
до 30.11.2021
Місце постачання
Відповідно до документації
Сальбутамол
×
-
МНН:
salbutamol Salbutamol
Кількість
40 Флакон
Період постачання
до 30.11.2021
Місце постачання
Відповідно до документації
Декаметоксин
×
-
МНН:
decamethoxine Decamethoxine
Кількість
500 таблетка
Період постачання
до 30.11.2021
Місце постачання
Відповідно до документації
Спирт-Етанол
×
-
МНН:
ethanol Ethanol
Кількість
10 Флакон
Період постачання
до 30.11.2021
Місце постачання
Відповідно до документації
Етанол
×
-
МНН:
ethanol Ethanol
Кількість
222 Флакон
Період постачання
до 30.11.2021
Місце постачання
Відповідно до документації
Сульфацетамід
×
-
МНН:
sulfanilamide Sulfanilamide
Кількість
500 таблетка
Період постачання
до 30.11.2021
Місце постачання
Відповідно до документації
Сульфацетамід
×
-
МНН:
sulfacetamide Sulfacetamide
Кількість
240 Флакон
Період постачання
до 30.11.2021
Місце постачання
Відповідно до документації
Венфалаксин
×
-
МНН:
venlafaxine Venlafaxine
Кількість
2220 таблетка
Період постачання
до 30.11.2021
Місце постачання
Відповідно до документації
Хлоропірамін
×
-
МНН:
chloropyramine Chloropyramine
Кількість
10 ампула
Період постачання
до 30.11.2021
Місце постачання
Відповідно до документації
Троксерутин
×
-
МНН:
troxerutin Troxerutin
Кількість
10 штуки
Період постачання
до 30.11.2021
Місце постачання
Відповідно до документації
Кетопрофен
×
-
МНН:
ketoprofen Ketoprofen
Кількість
10 штуки
Період постачання
до 30.11.2021
Місце постачання
Відповідно до документації
Ксилометазолін
×
-
МНН:
xylometazoline Xylometazoline
Кількість
2 Флакон
Період постачання
до 30.11.2021
Місце постачання
Відповідно до документації
Фталілсульфатіазол
×
-
МНН:
phthalylsulfathiazole Phthalylsulfathiazole
Кількість
100 таблетка
Період постачання
до 30.11.2021
Місце постачання
Відповідно до документації
Фуросемід
×
-
МНН:
furosemide Furosemide
Кількість
50 таблетка
Період постачання
до 30.11.2021
Місце постачання
Відповідно до документації
Гексетидин та його комбінації
×
-
МНН:
hexetidine Hexetidine
Кількість
3 Флакон
Період постачання
до 30.11.2021
Місце постачання
Відповідно до документації
Хлоргекседин
×
-
МНН:
chlorhexidine Chlorhexidine
Кількість
50 Флакон
Період постачання
до 30.11.2021
Місце постачання
Відповідно до документації
Циклопентолату гідрохлорид
×
-
МНН:
mono Mono
Кількість
3 Флакон
Період постачання
до 30.11.2021
Місце постачання
Відповідно до документації
Ципрофлоксацин (монопрепарат та його комбінації)
×
-
МНН:
ciprofloxacin Ciprofloxacin
Кількість
15 Флакон
Період постачання
до 30.11.2021
Місце постачання
Відповідно до документації
Кислота ацетилсаліцилова (монопрепарат та його комбінації)
×
-
МНН:
acetylsalicylic acid Acetylsalicylic acid
Кількість
3000 таблетка
Період постачання
до 30.11.2021
Місце постачання
Відповідно до документації
Ніфедипін
×
-
МНН:
nifedipine Nifedipine
Кількість
5 Флакон
Період постачання
до 30.11.2021
Місце постачання
Відповідно до документації
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "Волиньфарм"
Оскарження: 21.10.2021 15:31 - 31.10.2021 23:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
21738610
-
Контактна особа:
Мартинюк Олена 380505465898 lmartinyuk39@gmail.com http://vpharm.com.ua
-
Адреса:
43025, Україна, Волинська область, Луцьк, вул. Крилова 4/1
Оскарження: 21.10.2021 15:31 - 31.10.2021 23:00
Початкова пропозиція
217 216.72 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
217 216.72 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
21.10.2021 15:31
Відповіді на вимоги
10
Документи
38
Скарги
0
ТОВ ПОДОРОЖНИК КИЇВ
×
-
Код ЄДРПОУ:
41199650
-
Контактна особа:
Колодій Альона +380969062121 a.kolodiy@da.lviv.ua
-
Адреса:
79018, Україна, Львівська область, Львів, вул.Васильківського С., буд. 1
Початкова пропозиція
232 421.80 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
232 421.80 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги
10
Документи
5
Скарги
0
Контракти
Номер:
d7d4cd00148a4d34ade1e2a4140943e7
Ідентифікатор договору:
UA-2021-09-29-004256-c-c1
Постачальник:
ТОВ "Волиньфарм"
×
-
Код ЄДРПОУ:
21738610
-
Контактна особа:
Мартинюк Олена 380505465898 lmartinyuk39@gmail.com http://vpharm.com.ua
-
Адреса:
43025, Україна, Волинська область, Луцьк, вул. Крилова 4/1
Номер договору:
422
Сума договору:
217 216.72 UAH з ПДВ
Сума договору:
205 553.72 UAH без ПДВ
Період дії договору:
до 31.12.2021 00:00
Дата підписання:
03.11.2021 11:00
Статус:
Виконаний