-
Відкриті торги
-
КЕП
згідно коду ЄЗС ДК 021:2015 – 33600000-6 «Фармацевтична продукція» (Епінефрин (Epinephrinum), Амброксол (Ambroxol), Аміаку розчин (Ammonia solutions), Амізон (Amizon), Амілар ІС (Comb drug), Метамізол натрію (Metamizole sodium), Трава термопсису ланцетного, натрій гідрокарбонат (Antitussin), Тимолол (Timololum), Кислота аскорбінова (Ascorbic acid (vit C)), Кремнію діоксиду (високодисперсного) (Silicium dioxide), Атропін (Atropine), Ібупрофен (Ibuprofen), Кислота борна (Boric acid), Ефедрину гідрохлорид, глауцину гідрохлорид (Ephedrine), Валеріана (монопрепарат та його комбінації) (Valerianae radix), Настоянка валеріани (Valerianae radix), Розчин ментолу в ментиловому ефірі ізовалеріанової кислоти (Validol), Менадіон (Menadion), Вугілля активоване (Medicinal charcoal), Губка гемостатична (Spong IA H A Emostatic A), Парацетамол, кофеїну безводного, фенілефрину гідрохлориду, хлорфеніраміну малеату (Paracetamol comb drug), Деквалінію хлорид, цинхокаїну гідрохлорид (Dequalinii Chloridum), Диклофенак (Diclofenac), Мебгідролін (Mebhydrolinum), Дротаверин (Drotaverine), Ксилометазолін (монопрепарат та його комбінації) (Xylometazolinum), Гідрогель метилкремнієвої кислоти (Methylsiliconic acid hydrogel), Етамзилат (Etamsylate), Етанол (Ethanol), Теофілін (Theophylline), Ментол, камфора рацемічна (Menthol), Йод, включаючи комбінації з диметилсульфоксидом та гліцеролом (Iodine comb drug), Стрептоцид розчинний, сульфатіазол натрію, гексагідрат (Sulfanilamide), Іхтіол (Ichthyol), Кальцію хлорид (Calcium chloride), Розчин ментолу в ментиловому ефірі кислоти ізовалеріанової (Validol), Етиловий ефір бромізовалеріанової кислоти в комбінаціях (Mono), Корглікон (Mono), Нікетамід (Nikethamide), Декспантенол, хлоргексидину біглюконат (Dexpanthenol), Інтерферон альфа - 2 b рекомбінантний людини (Іnterferon alfa-2b), Левомеколь (Comb drug), Левоміцетин (Chloramphenicol), Лопераміду гідрохлорид (Loperamide), Лоратадин (Loratadine), Магнію сульфат (Magnesium sulfate), Панкреатин (Pancreatin), Бензокаїн, прокаїну гідрохлорид, ментол (Benzocaine), Мефенамінова кислота (Mefenamic acid), Екстракти, олії лікарських рослин та їх комбінації (Althaea officinalis), Нафазолін (Naphazoline), Німесулід (Nimesulid), Ніфуроксазид (Nifuroxazide), Екстракт пасифлори (Pasiflora incarnata), Нормакс (Norfloxacin), Дротаверин (Drotaverine), Мірамістин (Myramistin), Оксолін (Oxolin), Отинум (Choline salicylate), Декаметоксин (Decametoxin), Панкреатин (Pancreatin), Декспантенол (Dexpanthenol), Мірамістин; пантенол (Myramistin, Dexpanthenol), Папаверину гідрохлорид (Papaverine), Парацетамол (Paracetamol), Водню пероксид (Hydrogen peroxide), Преднізолон (Prednisolon), Ревіт (Comb drug), Сольові суміші для пероральної дегідратації (Comb drug), Ксилометазолін (Xylomethazoline), Брильянтовий зелений розчин (Viride nitens), Йод (Iodine), Сальбутамол (Salbutamol), Декаметоксин (Decametoxin), Спирт-Етанол (Ethanol), Сульфацетамід (Sulfanilamide), Венфалаксин (Venlafaxine), Хлоропірамін (Chloropyramine), Троксерутин (Troxerutin), Кетопрофен (Ketoprofen), Ксилометазолін (Xylometazoline), Фталілсульфатіазол (Phthalylsulfathiazole), Фуросемід (Furosemide), Гексетидин та його комбінації (Hexetidine), Хлоргекседин (Chlorhexidine), Циклопентолату гідрохлорид (Cyclopentolate Hydrochloride), Ципрофлоксацин (монопрепарат та його комбінації) (Ciprofloxacin), Кислота ацетилсаліцилова (монопрепарат та його комбінації) (Acetylsalicylic acid), Ніфедипін (Nifedipine))
217 216.72
UAH з ПДВ
Номер:
d7d4cd00148a4d34ade1e2a4140943e7
Ідентифікатор договору:
UA-2021-09-29-004256-c-c1
Замовник:
Управління освіти Подільської районної в м.Києві державної адміністрації
×
-
Код ЄДРПОУ:
37393777
-
Контактна особа:
Апекіна Анна Вікторівна 380442982222, 380442982223 podil_zakypivli@ukr.net
-
Адреса:
04071, Україна, Київська область, Київ, вул.Введенська, 35
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ТОВ "Волиньфарм"
×
-
Код ЄДРПОУ:
21738610
-
Контактна особа:
Мартинюк Олена 380505465898 lmartinyuk39@gmail.com http://vpharm.com.ua
-
Адреса:
43025, Україна, Волинська область, Луцьк, вул. Крилова 4/1
Класифікатор ДК 021:2015:
33600000-6 Фармацевтична продукціяАналіз за цим CPV
Номер договору:
422
Дата підписання:
03.11.2021 11:00
Період дії договору:
до 31.12.2021 00:00
Сума договору:
217 216.72 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 11 663.00 UAH)
Оплачено:
163 669.39 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 27 278.23 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Епінефрин
×
-
МНН:
epinephrine Epinephrine
-
Країна виробництва:
UA Україна
Кількість
410 ампула
Період постачання
до 30.11.2021
Місце постачання
Відповідно до документації
Амброксол
×
-
МНН:
ambroxol Ambroxol
-
Країна виробництва:
UA Україна
Кількість
15 Флакон
Період постачання
до 30.11.2021
Місце постачання
Відповідно до документації
Амброксол
×
-
МНН:
ambroxol Ambroxol
-
Країна виробництва:
UA Україна
Кількість
280 таблетка
Період постачання
до 30.11.2021
Місце постачання
Відповідно до документації
Аміаку розчин
×
-
МНН:
ammonia Ammonia
-
Країна виробництва:
UA Україна
Кількість
100 Флакон
Період постачання
до 30.11.2021
Місце постачання
Відповідно до документації
Аміаку розчин
×
-
МНН:
ammonia Ammonia
-
Країна виробництва:
UA Україна
Кількість
20 Флакон
Період постачання
до 30.11.2021
Місце постачання
Відповідно до документації
Амізон
×
-
МНН:
enisamium iodide Enisamium iodide
-
Країна виробництва:
UA Україна
Кількість
200 таблетка
Період постачання
до 30.11.2021
Місце постачання
Відповідно до документації
Амілар ІС
×
-
МНН:
comb drug Comb drug
-
Країна виробництва:
UA Україна
Кількість
64 таблетка
Період постачання
до 30.11.2021
Місце постачання
Відповідно до документації
Метамізол натрію
×
-
МНН:
metamizole sodium Metamizole sodium
-
Країна виробництва:
UA Україна
Кількість
2000 таблетка
Період постачання
до 30.11.2021
Місце постачання
Відповідно до документації
Трава термопсису ланцетного, натрій гідрокарбонат (Antitussin)
×
-
МНН:
comb drug Comb drug
-
Країна виробництва:
UA Україна
Кількість
100 таблетка
Період постачання
до 30.11.2021
Місце постачання
Відповідно до документації
Тимолол
×
-
МНН:
timolol Timolol
-
Країна виробництва:
DE Федеративна Республіка Німеччина
Кількість
5 Флакон
Період постачання
до 30.11.2021
Місце постачання
Відповідно до документації
Кислота аскорбінова
×
-
МНН:
ascorbic acid (vit c) Ascorbic acid (vit C)
-
Країна виробництва:
UA Україна
Кількість
3000 таблетка
Період постачання
до 30.11.2021
Місце постачання
Відповідно до документації
Кислота аскорбінова
×
-
МНН:
ascorbic acid (vit c) Ascorbic acid (vit C)
-
Країна виробництва:
UA Україна
Кількість
300 ампула
Період постачання
до 30.11.2021
Місце постачання
Відповідно до документації
Кремнію діоксиду (високодисперсного)
×
-
МНН:
silicium dioxide Silicium dioxide
-
Країна виробництва:
UA Україна
Кількість
200 штуки
Період постачання
до 30.11.2021
Місце постачання
Відповідно до документації
Атропін
×
-
МНН:
atropine Atropine
-
Країна виробництва:
UA Україна
Кількість
10 ампула
Період постачання
до 30.11.2021
Місце постачання
Відповідно до документації
Ібупрофен
×
-
МНН:
ibuprofen Ibuprofen
-
Країна виробництва:
UA Україна
Кількість
35 Флакон
Період постачання
до 30.11.2021
Місце постачання
Відповідно до документації
Кислота борна
×
-
МНН:
boric acid Boric acid
-
Країна виробництва:
UA Україна
Кількість
20 Флакон
Період постачання
до 30.11.2021
Місце постачання
Відповідно до документації
Ефедрину гідрохлорид, глауцину гідрохлорид
×
-
МНН:
ephedrine Ephedrine
-
Країна виробництва:
UA Україна
Кількість
30 Флакон
Період постачання
до 30.11.2021
Місце постачання
Відповідно до документації
Валеріана (монопрепарат та його комбінації)
×
-
МНН:
valerianae radix Valerianae radix
-
Країна виробництва:
UA Україна
Кількість
6050 таблетка
Період постачання
до 30.11.2021
Місце постачання
Відповідно до документації
Настоянка валеріани
×
-
МНН:
valerianae radix Valerianae radix
-
Країна виробництва:
UA Україна
Кількість
10 Флакон
Період постачання
до 30.11.2021
Місце постачання
Відповідно до документації
Розчин ментолу в ментиловому ефірі ізовалеріанової кислоти
×
-
МНН:
validol Validol
-
Країна виробництва:
UA Україна
Кількість
1600 таблетка
Період постачання
до 30.11.2021
Місце постачання
Відповідно до документації
Менадіон
×
-
МНН:
menadione Menadione
-
Країна виробництва:
UA Україна
Кількість
10 ампула
Період постачання
до 30.11.2021
Місце постачання
Відповідно до документації
Вугілля активоване
×
-
МНН:
medicinal charcoal Medicinal charcoal
-
Країна виробництва:
UA Україна
Кількість
4000 таблетка
Період постачання
до 30.11.2021
Місце постачання
Відповідно до документації
Губка гемостатична (Spong IA H A Emostatic A)
×
-
МНН:
mono Mono
-
Країна виробництва:
UA Україна
Кількість
75 Флакон
Період постачання
до 30.11.2021
Місце постачання
Відповідно до документації
Парацетамол, кофеїну безводного, фенілефрину гідрохлориду, хлорфеніраміну малеату
×
-
МНН:
paracetamol Paracetamol
-
Країна виробництва:
IN Республіка Індія
Кількість
1000 таблетка
Період постачання
до 30.11.2021
Місце постачання
Відповідно до документації
Деквалінію хлорид, цинхокаїну гідрохлорид
×
-
МНН:
dequalinium Dequalinium
-
Країна виробництва:
UA Україна
Кількість
480 таблетка
Період постачання
до 30.11.2021
Місце постачання
Відповідно до документації
Диклофенак
×
-
МНН:
diclofenac Diclofenac
-
Країна виробництва:
UA Україна
Кількість
100 таблетка
Період постачання
до 30.11.2021
Місце постачання
Відповідно до документації
Мебгідролін
×
-
МНН:
mebhydrolin Mebhydrolin
-
Країна виробництва:
UA Україна
Кількість
1100 таблетка
Період постачання
до 30.11.2021
Місце постачання
Відповідно до документації
Дротаверин
×
-
МНН:
drotaverine Drotaverine
-
Країна виробництва:
UA Україна
Кількість
4500 таблетка
Період постачання
до 30.11.2021
Місце постачання
Відповідно до документації
Ксилометазолін (монопрепарат та його комбінації)
×
-
МНН:
xylometazoline Xylometazoline
-
Країна виробництва:
UA Україна
Кількість
3 Флакон
Період постачання
до 30.11.2021
Місце постачання
Відповідно до документації
Гідрогель метилкремнієвої кислоти
×
-
МНН:
mono Mono
-
Країна виробництва:
UA Україна
Кількість
2 банка
Період постачання
до 30.11.2021
Місце постачання
Відповідно до документації
Етамзилат
×
-
МНН:
etamsylate Etamsylate
-
Країна виробництва:
UA Україна
Кількість
40 ампула
Період постачання
до 30.11.2021
Місце постачання
Відповідно до документації
Етанол
×
-
МНН:
ethanol Ethanol
-
Країна виробництва:
UA Україна
Кількість
6 Флакон
Період постачання
до 30.11.2021
Місце постачання
Відповідно до документації
Теофілін
×
-
МНН:
theophylline Theophylline
-
Країна виробництва:
UA Україна
Кількість
410 ампула
Період постачання
до 30.11.2021
Місце постачання
Відповідно до документації
Ментол, камфора рацемічна
×
-
МНН:
menthol Menthol
-
Країна виробництва:
UA Україна
Кількість
150 Флакон
Період постачання
до 30.11.2021
Місце постачання
Відповідно до документації
Йод, включаючи комбінації з диметилсульфоксидом та гліцеролом
×
-
МНН:
iodine Iodine
-
Країна виробництва:
UA Україна
Кількість
220 Флакон
Період постачання
до 30.11.2021
Місце постачання
Відповідно до документації
Стрептоцид розчинний, сульфатіазол натрію, гексагідрат
×
-
МНН:
sulfanilamide Sulfanilamide
-
Країна виробництва:
UA Україна
Кількість
250 Флакон
Період постачання
до 30.11.2021
Місце постачання
Відповідно до документації
Іхтіол
×
-
МНН:
ichthammol Ichthammol
-
Країна виробництва:
UA Україна
Кількість
5 банка
Період постачання
до 30.11.2021
Місце постачання
Відповідно до документації
Кальцію хлорид
×
-
МНН:
calcium chloride Calcium chloride
-
Країна виробництва:
UA Україна
Кількість
30 ампула
Період постачання
до 30.11.2021
Місце постачання
Відповідно до документації
Розчин ментолу в ментиловому ефірі кислоти ізовалеріанової
×
-
МНН:
validol Validol
-
Країна виробництва:
UA Україна
Кількість
30 таблетка
Період постачання
до 30.11.2021
Місце постачання
Відповідно до документації
Етиловий ефір бромізовалеріанової кислоти в комбінаціях
×
-
МНН:
mono Mono
-
Країна виробництва:
UA Україна
Кількість
50 Флакон
Період постачання
до 30.11.2021
Місце постачання
Відповідно до документації
Корглікон
×
-
МНН:
mono Mono
-
Країна виробництва:
UA Україна
Кількість
10 ампула
Період постачання
до 30.11.2021
Місце постачання
Відповідно до документації
Нікетамід
×
-
МНН:
nikethamide Nikethamide
-
Країна виробництва:
UA Україна
Кількість
10 ампула
Період постачання
до 30.11.2021
Місце постачання
Відповідно до документації
Декспантенол, хлоргексидину біглюконат
×
-
МНН:
dexpanthenol Dexpanthenol
-
Країна виробництва:
UA Україна
Кількість
250 штуки
Період постачання
до 30.11.2021
Місце постачання
Відповідно до документації
Інтерферон альфа - 2 b рекомбінантний людини
×
-
МНН:
interferon alfa-2b Interferon alfa-2b
-
Країна виробництва:
UA Україна
Кількість
2 Флакон
Період постачання
до 30.11.2021
Місце постачання
Відповідно до документації
Левомеколь
×
-
МНН:
comb drug Comb drug
-
Країна виробництва:
UA Україна
Кількість
15 штуки
Період постачання
до 30.11.2021
Місце постачання
Відповідно до документації
Левоміцетин
×
-
МНН:
chloramphenicol Chloramphenicol
-
Країна виробництва:
UA Україна
Кількість
10 Флакон
Період постачання
до 30.11.2021
Місце постачання
Відповідно до документації
Левоміцетин
×
-
МНН:
chloramphenicol Chloramphenicol
-
Країна виробництва:
UA Україна
Кількість
120 таблетка
Період постачання
до 30.11.2021
Місце постачання
Відповідно до документації
Лопераміду гідрохлорид
×
-
МНН:
loperamide Loperamide
-
Країна виробництва:
UA Україна
Кількість
80 таблетка
Період постачання
до 30.11.2021
Місце постачання
Відповідно до документації
Лоратадин
×
-
МНН:
loratadine Loratadine
-
Країна виробництва:
UA Україна
Кількість
1300 таблетка
Період постачання
до 30.11.2021
Місце постачання
Відповідно до документації
Магнію сульфат
×
-
МНН:
magnesium sulfate Magnesium sulfate
-
Країна виробництва:
UA Україна
Кількість
780 ампула
Період постачання
до 30.11.2021
Місце постачання
Відповідно до документації
Панкреатин
×
-
МНН:
multienzymes (lipase, protease etc.) Multienzymes (lipase, protease etc.)
-
Країна виробництва:
DE Федеративна Республіка Німеччина
Кількість
500 таблетка
Період постачання
до 30.11.2021
Місце постачання
Відповідно до документації
Бензокаїн, прокаїну гідрохлорид, ментол
×
-
МНН:
benzocaine Benzocaine
-
Країна виробництва:
UA Україна
Кількість
20 Флакон
Період постачання
до 30.11.2021
Місце постачання
Відповідно до документації
Мефенамінова кислота
×
-
МНН:
mefenamic acid Mefenamic acid
-
Країна виробництва:
UA Україна
Кількість
250 таблетка
Період постачання
до 30.11.2021
Місце постачання
Відповідно до документації
Екстракти, олії лікарських рослин та їх комбінації
×
-
МНН:
althaea officinalis Althaea officinalis
-
Країна виробництва:
UA Україна
Кількість
20 таблетка
Період постачання
до 30.11.2021
Місце постачання
Відповідно до документації
Нафазолін
×
-
МНН:
naphazoline Naphazoline
-
Країна виробництва:
UA Україна
Кількість
40 Флакон
Період постачання
до 30.11.2021
Місце постачання
Відповідно до документації
Німесулід
×
-
МНН:
nimesulide Nimesulide
-
Країна виробництва:
CY Республіка Кіпр
Кількість
100 таблетка
Період постачання
до 30.11.2021
Місце постачання
Відповідно до документації
Ніфуроксазид
×
-
МНН:
nifuroxazide Nifuroxazide
-
Країна виробництва:
UA Україна
Кількість
2220 таблетка
Період постачання
до 30.11.2021
Місце постачання
Відповідно до документації
Екстракт пасифлори
×
-
МНН:
pasiflora incarnata Pasiflora incarnata
-
Країна виробництва:
TR Турецька Республіка
Кількість
2 Флакон
Період постачання
до 30.11.2021
Місце постачання
Відповідно до документації
Екстракт пасифлори
×
-
МНН:
pasiflora incarnata Pasiflora incarnata
-
Країна виробництва:
TR Турецька Республіка
Кількість
20 таблетка
Період постачання
до 30.11.2021
Місце постачання
Відповідно до документації
Нормакс
×
-
МНН:
norfloxacin Norfloxacin
-
Країна виробництва:
IN Республіка Індія
Кількість
5 Флакон
Період постачання
до 30.11.2021
Місце постачання
Відповідно до документації
Дротаверин
×
-
МНН:
drotaverine Drotaverine
-
Країна виробництва:
UA Україна
Кількість
100 ампула
Період постачання
до 30.11.2021
Місце постачання
Відповідно до документації
Мірамістин
×
-
МНН:
myramistin Myramistin
-
Країна виробництва:
UA Україна
Кількість
10 Флакон
Період постачання
до 30.11.2021
Місце постачання
Відповідно до документації
Оксолін
×
-
МНН:
oxolin Oxolin
-
Країна виробництва:
UA Україна
Кількість
150 штуки
Період постачання
до 30.11.2021
Місце постачання
Відповідно до документації
Отинум
×
-
МНН:
choline salicylate Choline salicylate
-
Країна виробництва:
UA Україна
Кількість
10 Флакон
Період постачання
до 30.11.2021
Місце постачання
Відповідно до документації
Декаметоксин
×
-
МНН:
decamethoxine Decamethoxine
-
Країна виробництва:
UA Україна
Кількість
20 Флакон
Період постачання
до 30.11.2021
Місце постачання
Відповідно до документації
Панкреатин
×
-
МНН:
multienzymes (lipase, protease etc.) Multienzymes (lipase, protease etc.)
-
Країна виробництва:
UA Україна
Кількість
100 таблетка
Період постачання
до 30.11.2021
Місце постачання
Відповідно до документації
Декспантенол
×
-
МНН:
dexpanthenol Dexpanthenol
-
Країна виробництва:
UA Україна
Кількість
80 Флакон
Період постачання
до 30.11.2021
Місце постачання
Відповідно до документації
Мірамістин; пантенол
×
-
МНН:
myramistin Myramistin
-
Країна виробництва:
UA Україна
Кількість
5 штуки
Період постачання
до 30.11.2021
Місце постачання
Відповідно до документації
Папаверину гідрохло
×
-
МНН:
papaverine Papaverine
-
Країна виробництва:
UA Україна
Кількість
40 ампула
Період постачання
до 30.11.2021
Місце постачання
Відповідно до документації
Парацетамол
×
-
МНН:
paracetamol Paracetamol
-
Країна виробництва:
UA Україна
Кількість
400 штуки
Період постачання
до 30.11.2021
Місце постачання
Відповідно до документації
Парацетамол
×
-
МНН:
paracetamol Paracetamol
-
Країна виробництва:
UA Україна
Кількість
50 Флакон
Період постачання
до 30.11.2021
Місце постачання
Відповідно до документації
Водню пероксид
×
-
МНН:
hydrogen peroxide Hydrogen peroxide
-
Країна виробництва:
UA Україна
Кількість
250 Флакон
Період постачання
до 30.11.2021
Місце постачання
Відповідно до документації
Преднізолон
×
-
МНН:
prednisolone Prednisolone
-
Країна виробництва:
UA Україна
Кількість
339 ампула
Період постачання
до 30.11.2021
Місце постачання
Відповідно до документації
Ревіт
×
-
МНН:
comb drug Comb drug
-
Країна виробництва:
UA Україна
Кількість
1040 таблетка
Період постачання
до 30.11.2021
Місце постачання
Відповідно до документації
Сольові суміші для пероральної дегідратації
×
-
МНН:
comb drug Comb drug
-
Країна виробництва:
FI Республіка Фінляндія
Кількість
100 штуки
Період постачання
до 30.11.2021
Місце постачання
Відповідно до документації
Ксилометазолін
×
-
МНН:
xylometazoline Xylometazoline
-
Країна виробництва:
UA Україна
Кількість
20 Флакон
Період постачання
до 30.11.2021
Місце постачання
Відповідно до документації
Ксилометазолін
×
-
МНН:
xylometazoline Xylometazoline
-
Країна виробництва:
UA Україна
Кількість
300 Флакон
Період постачання
до 30.11.2021
Місце постачання
Відповідно до документації
Брильянтовий зелений розчин
×
-
МНН:
viride nitens Viride nitens
-
Країна виробництва:
UA Україна
Кількість
150 Флакон
Період постачання
до 30.11.2021
Місце постачання
Відповідно до документації
Йод
×
-
МНН:
iodine Iodine
-
Країна виробництва:
UA Україна
Кількість
128 Флакон
Період постачання
до 30.11.2021
Місце постачання
Відповідно до документації
Сальбутамол
×
-
МНН:
salbutamol Salbutamol
-
Країна виробництва:
ES Королівство Іспанія
Кількість
40 Флакон
Період постачання
до 30.11.2021
Місце постачання
Відповідно до документації
Декаметоксин
×
-
МНН:
decamethoxine Decamethoxine
-
Країна виробництва:
UA Україна
Кількість
500 таблетка
Період постачання
до 30.11.2021
Місце постачання
Відповідно до документації
Спирт-Етанол
×
-
МНН:
ethanol Ethanol
-
Країна виробництва:
UA Україна
Кількість
10 Флакон
Період постачання
до 30.11.2021
Місце постачання
Відповідно до документації
Етанол
×
-
МНН:
ethanol Ethanol
-
Країна виробництва:
UA Україна
Кількість
222 Флакон
Період постачання
до 30.11.2021
Місце постачання
Відповідно до документації
Сульфацетамід
×
-
МНН:
sulfanilamide Sulfanilamide
-
Країна виробництва:
UA Україна
Кількість
500 таблетка
Період постачання
до 30.11.2021
Місце постачання
Відповідно до документації
Сульфацетамід
×
-
МНН:
sulfacetamide Sulfacetamide
-
Країна виробництва:
UA Україна
Кількість
240 Флакон
Період постачання
до 30.11.2021
Місце постачання
Відповідно до документації
Венфалаксин
×
-
МНН:
venlafaxine Venlafaxine
-
Країна виробництва:
UA Україна
Кількість
2220 таблетка
Період постачання
до 30.11.2021
Місце постачання
Відповідно до документації
Хлоропірамін
×
-
МНН:
chloropyramine Chloropyramine
-
Країна виробництва:
HU Угорщина
Кількість
10 ампула
Період постачання
до 30.11.2021
Місце постачання
Відповідно до документації
Троксерутин
×
-
МНН:
troxerutin Troxerutin
-
Країна виробництва:
UA Україна
Кількість
10 штуки
Період постачання
до 30.11.2021
Місце постачання
Відповідно до документації
Кетопрофен
×
-
МНН:
ketoprofen Ketoprofen
-
Країна виробництва:
IT Італійська Республіка
Кількість
10 штуки
Період постачання
до 30.11.2021
Місце постачання
Відповідно до документації
Ксилометазолін
×
-
МНН:
xylometazoline Xylometazoline
-
Країна виробництва:
UA Україна
Кількість
2 Флакон
Період постачання
до 30.11.2021
Місце постачання
Відповідно до документації
Фталілсульфатіазол
×
-
МНН:
phthalylsulfathiazole Phthalylsulfathiazole
-
Країна виробництва:
UA Україна
Кількість
100 таблетка
Період постачання
до 30.11.2021
Місце постачання
Відповідно до документації
Фуросемід
×
-
МНН:
furosemide Furosemide
-
Країна виробництва:
UA Україна
Кількість
50 таблетка
Період постачання
до 30.11.2021
Місце постачання
Відповідно до документації
Гексетидин та його комбінації
×
-
МНН:
hexetidine Hexetidine
-
Країна виробництва:
UA Україна
Кількість
3 Флакон
Період постачання
до 30.11.2021
Місце постачання
Відповідно до документації
Хлоргекседин
×
-
МНН:
chlorhexidine Chlorhexidine
-
Країна виробництва:
UA Україна
Кількість
50 Флакон
Період постачання
до 30.11.2021
Місце постачання
Відповідно до документації
Циклопентолату гідрохлорид
×
-
МНН:
mono Mono
-
Країна виробництва:
RO Румунія
Кількість
3 Флакон
Період постачання
до 30.11.2021
Місце постачання
Відповідно до документації
Ципрофлоксацин (монопрепарат та його комбінації)
×
-
МНН:
ciprofloxacin Ciprofloxacin
-
Країна виробництва:
UA Україна
Кількість
15 Флакон
Період постачання
до 30.11.2021
Місце постачання
Відповідно до документації
Кислота ацетилсаліцилова (монопрепарат та його комбінації)
×
-
МНН:
acetylsalicylic acid Acetylsalicylic acid
-
Країна виробництва:
UA Україна
Кількість
3000 таблетка
Період постачання
до 30.11.2021
Місце постачання
Відповідно до документації
Ніфедипін
×
-
МНН:
nifedipine Nifedipine
-
Країна виробництва:
UA Україна
Кількість
5 Флакон
Період постачання
до 30.11.2021
Місце постачання
Відповідно до документації