-
Відкриті торги
-
КЕП
згідно коду ЄЗС ДК 021:2015 – 33600000-6 «Фармацевтична продукція» (Епінефрин (Epinephrinum), Амброксол (Ambroxol), Аміаку розчин (Ammonia solutions), Амізон (Amizon), Амілар ІС (Comb drug), Метамізол натрію (Metamizole sodium), Трава термопсису ланцетного, натрій гідрокарбонат (Antitussin), Тимолол (Timololum), Кислота аскорбінова (Ascorbic acid (vit C)), Кремнію діоксиду (високодисперсного) (Silicium dioxide), Атропін (Atropine), Ібупрофен (Ibuprofen), Кислота борна (Boric acid), Ефедрину гідрохлорид, глауцину гідрохлорид (Ephedrine), Валеріана (монопрепарат та його комбінації) (Valerianae radix), Настоянка валеріани (Valerianae radix), Розчин ментолу в ментиловому ефірі ізовалеріанової кислоти (Validol), Менадіон (Menadion), Вугілля активоване (Medicinal charcoal), Губка гемостатична (Spong IA H A Emostatic A), Парацетамол, кофеїну безводного, фенілефрину гідрохлориду, хлорфеніраміну малеату (Paracetamol comb drug), Деквалінію хлорид, цинхокаїну гідрохлорид (Dequalinii Chloridum), Диклофенак (Diclofenac), Мебгідролін (Mebhydrolinum), Дротаверин (Drotaverine), Ксилометазолін (монопрепарат та його комбінації) (Xylometazolinum), Гідрогель метилкремнієвої кислоти (Methylsiliconic acid hydrogel), Етамзилат (Etamsylate), Етанол (Ethanol), Теофілін (Theophylline), Ментол, камфора рацемічна (Menthol), Йод, включаючи комбінації з диметилсульфоксидом та гліцеролом (Iodine comb drug), Стрептоцид розчинний, сульфатіазол натрію, гексагідрат (Sulfanilamide), Іхтіол (Ichthyol), Кальцію хлорид (Calcium chloride), Розчин ментолу в ментиловому ефірі кислоти ізовалеріанової (Validol), Етиловий ефір бромізовалеріанової кислоти в комбінаціях (Mono), Корглікон (Mono), Нікетамід (Nikethamide), Декспантенол, хлоргексидину біглюконат (Dexpanthenol), Інтерферон альфа - 2 b рекомбінантний людини (Іnterferon alfa-2b), Левомеколь (Comb drug), Левоміцетин (Chloramphenicol), Лопераміду гідрохлорид (Loperamide), Лоратадин (Loratadine), Магнію сульфат (Magnesium sulfate), Панкреатин (Pancreatin), Бензокаїн, прокаїну гідрохлорид, ментол (Benzocaine), Мефенамінова кислота (Mefenamic acid), Екстракти, олії лікарських рослин та їх комбінації (Althaea officinalis), Нафазолін (Naphazoline), Німесулід (Nimesulid), Ніфуроксазид (Nifuroxazide), Екстракт пасифлори (Pasiflora incarnata), Нормакс (Norfloxacin), Дротаверин (Drotaverine), Мірамістин (Myramistin), Оксолін (Oxolin), Отинум (Choline salicylate), Декаметоксин (Decametoxin), Панкреатин (Pancreatin), Декспантенол (Dexpanthenol), Мірамістин; пантенол (Myramistin, Dexpanthenol), Папаверину гідрохлорид (Papaverine), Парацетамол (Paracetamol), Водню пероксид (Hydrogen peroxide), Преднізолон (Prednisolon), Ревіт (Comb drug), Сольові суміші для пероральної дегідратації (Comb drug), Ксилометазолін (Xylomethazoline), Брильянтовий зелений розчин (Viride nitens), Йод (Iodine), Сальбутамол (Salbutamol), Декаметоксин (Decametoxin), Спирт-Етанол (Ethanol), Сульфацетамід (Sulfanilamide), Венфалаксин (Venlafaxine), Хлоропірамін (Chloropyramine), Троксерутин (Troxerutin), Кетопрофен (Ketoprofen), Ксилометазолін (Xylometazoline), Фталілсульфатіазол (Phthalylsulfathiazole), Фуросемід (Furosemide), Гексетидин та його комбінації (Hexetidine), Хлоргекседин (Chlorhexidine), Циклопентолату гідрохлорид (Cyclopentolate Hydrochloride), Ципрофлоксацин (монопрепарат та його комбінації) (Ciprofloxacin), Кислота ацетилсаліцилова (монопрепарат та його комбінації) (Acetylsalicylic acid), Ніфедипін (Nifedipine))
Оголошено тендер
233 000.00
UAH
Номер:
ff667331c8b34e87affe7ea4d8abecd5
Ідентифікатор плану:
UA-P-2021-09-29-000625-c
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
Управління освіти Подільської районної в м.Києві державної адміністрації
×
-
Код ЄДРПОУ:
37393777
-
Адреса:
04071, Україна, Київська область, Київ, вул.Введенська, 35
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Управління освіти Подільської районної в м.Києві державної адміністрації
×
-
Код ЄДРПОУ:
37393777
-
Адреса:
04071, Україна, Київська область, Київ, вул.Введенська, 35
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
233 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
згідно коду ЄЗС ДК 021:2015 – 33600000-6 «Фармацевтична продукція» (Епінефрин (Epinephrinum), Амброксол (Ambroxol), Аміаку розчин (Ammonia solutions), Амізон (Amizon), Амілар ІС (Comb drug), Метамізол натрію (Metamizole sodium), Трава термопсису ланцетного, натрій гідрокарбонат (Antitussin), Тимолол (Timololum), Кислота аскорбінова (Ascorbic acid (vit C)), Кремнію діоксиду (високодисперсного) (Silicium dioxide), Атропін (Atropine), Ібупрофен (Ibuprofen), Кислота борна (Boric acid), Ефедрину гідрохлорид, глауцину гідрохлорид (Ephedrine), Валеріана (монопрепарат та його комбінації) (Valerianae radix), Настоянка валеріани (Valerianae radix), Розчин ментолу в ментиловому ефірі ізовалеріанової кислоти (Validol), Менадіон (Menadion), Вугілля активоване (Medicinal charcoal), Губка гемостатична (Spong IA H A Emostatic A), Парацетамол, кофеїну безводного, фенілефрину гідрохлориду, хлорфеніраміну малеату (Paracetamol comb drug), Деквалінію хлорид, цинхокаїну гідрохлорид (Dequalinii Chloridum), Диклофенак (Diclofenac), Мебгідролін (Mebhydrolinum), Дротаверин (Drotaverine), Ксилометазолін (монопрепарат та його комбінації) (Xylometazolinum), Гідрогель метилкремнієвої кислоти (Methylsiliconic acid hydrogel), Етамзилат (Etamsylate), Етанол (Ethanol), Теофілін (Theophylline), Ментол, камфора рацемічна (Menthol), Йод, включаючи комбінації з диметилсульфоксидом та гліцеролом (Iodine comb drug), Стрептоцид розчинний, сульфатіазол натрію, гексагідрат (Sulfanilamide), Іхтіол (Ichthyol), Кальцію хлорид (Calcium chloride), Розчин ментолу в ментиловому ефірі кислоти ізовалеріанової (Validol), Етиловий ефір бромізовалеріанової кислоти в комбінаціях (Mono), Корглікон (Mono), Нікетамід (Nikethamide), Декспантенол, хлоргексидину біглюконат (Dexpanthenol), Інтерферон альфа - 2 b рекомбінантний людини (Іnterferon alfa-2b), Левомеколь (Comb drug), Левоміцетин (Chloramphenicol), Лопераміду гідрохлорид (Loperamide), Лоратадин (Loratadine), Магнію сульфат (Magnesium sulfate), Панкреатин (Pancreatin), Бензокаїн, прокаїну гідрохлорид, ментол (Benzocaine), Мефенамінова кислота (Mefenamic acid), Екстракти, олії лікарських рослин та їх комбінації (Althaea officinalis), Нафазолін (Naphazoline), Німесулід (Nimesulid), Ніфуроксазид (Nifuroxazide), Екстракт пасифлори (Pasiflora incarnata), Нормакс (Norfloxacin), Дротаверин (Drotaverine), Мірамістин (Myramistin), Оксолін (Oxolin), Отинум (Choline salicylate), Декаметоксин (Decametoxin), Панкреатин (Pancreatin), Декспантенол (Dexpanthenol), Мірамістин; пантенол (Myramistin, Dexpanthenol), Папаверину гідрохлорид (Papaverine), Парацетамол (Paracetamol), Водню пероксид (Hydrogen peroxide), Преднізолон (Prednisolon), Ревіт (Comb drug), Сольові суміші для пероральної дегідратації (Comb drug), Ксилометазолін (Xylomethazoline), Брильянтовий зелений розчин (Viride nitens), Йод (Iodine), Сальбутамол (Salbutamol), Декаметоксин (Decametoxin), Спирт-Етанол (Ethanol), Сульфацетамід (Sulfanilamide), Венфалаксин (Venlafaxine), Хлоропірамін (Chloropyramine), Троксерутин (Troxerutin), Кетопрофен (Ketoprofen), Ксилометазолін (Xylometazoline), Фталілсульфатіазол (Phthalylsulfathiazole), Фуросемід (Furosemide), Гексетидин та його комбінації (Hexetidine), Хлоргекседин (Chlorhexidine), Циклопентолату гідрохлорид (Cyclopentolate Hydrochloride), Ципрофлоксацин (монопрепарат та його комбінації) (Ciprofloxacin), Кислота ацетилсаліцилова (монопрепарат та його комбінації) (Acetylsalicylic acid), Ніфедипін (Nifedipine))
Річний план закупівлі на:
2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Вересень 2021
Класифікатор ДК 021:2015:
33600000-6 Фармацевтична продукція
КЕКВ:
2220 Медикаменти та перев'язувальні матеріали
Дата опублікування:
29.09.2021 09:49
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума233 000.00 UAH