-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Аплікатор на пластиковій паличці в пробірці із захисним ковпачком та середовищем- ID: UA-2021-12-03-002974-c
- Дата створення : 03.12.21
- Внутрішній номер закупівлі: 12851525
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ВІННИЦЬКИЙ МІСЬКИЙ КЛІНІЧНИЙ ПОЛОГОВИЙ БУДИНОК №2" ЄДРПОУ: 05484451ДК 021:2015: 33190000-8 Медичне обладнання та вироби медичного призначення різніЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Насос інфузійний- ID: UA-2021-11-04-000485-b
- Дата створення : 04.11.21
- Внутрішній номер закупівлі: 12296607
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ВІННИЦЬКИЙ МІСЬКИЙ КЛІНІЧНИЙ ПОЛОГОВИЙ БУДИНОК №2" ЄДРПОУ: 05484451ДК 021:2015: 33190000-8 Медичне обладнання та вироби медичного призначення різніЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Аудіометр для новонароджених- ID: UA-2021-10-08-003893-b
- Дата створення : 08.10.21
- Внутрішній номер закупівлі: 11901396
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ВІННИЦЬКИЙ МІСЬКИЙ КЛІНІЧНИЙ ПОЛОГОВИЙ БУДИНОК №2" ЄДРПОУ: 05484451ДК 021:2015: 33190000-8 Медичне обладнання та вироби медичного призначення різніЗавершена -
-
-
Переговорна процедура
-
КЕП
-
Без аукціону
Тонометр механічний, тонометр автоматичний- ID: UA-2021-08-18-000249-c
- Дата створення : 18.08.21
- Внутрішній номер закупівлі: 11154793
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ВІННИЦЬКИЙ МІСЬКИЙ КЛІНІЧНИЙ ПОЛОГОВИЙ БУДИНОК №2" ЄДРПОУ: 05484451ДК 021:2015: 33190000-8 Медичне обладнання та вироби медичного призначення різніЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Тонометр механічний, тонометр автоматичний- ID: UA-2021-07-26-001333-b
- Дата створення : 26.07.21
- Внутрішній номер закупівлі: 10848212
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ВІННИЦЬКИЙ МІСЬКИЙ КЛІНІЧНИЙ ПОЛОГОВИЙ БУДИНОК №2" ЄДРПОУ: 05484451ДК 021:2015: 33190000-8 Медичне обладнання та вироби медичного призначення різніТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Тонометр механічний, тонометр автоматичний- ID: UA-2021-07-06-001146-b
- Дата створення : 06.07.21
- Внутрішній номер закупівлі: 10594026
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ВІННИЦЬКИЙ МІСЬКИЙ КЛІНІЧНИЙ ПОЛОГОВИЙ БУДИНОК №2" ЄДРПОУ: 05484451ДК 021:2015: 33190000-8 Медичне обладнання та вироби медичного призначення різніТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Тонометр механічний, тонометр автоматичний- ID: UA-2021-05-25-003082-b
- Дата створення : 25.05.21
- Внутрішній номер закупівлі: 10026581
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ВІННИЦЬКИЙ МІСЬКИЙ КЛІНІЧНИЙ ПОЛОГОВИЙ БУДИНОК №2" ЄДРПОУ: 05484451ДК 021:2015: 33190000-8 Медичне обладнання та вироби медичного призначення різніТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Закупівля для запобігання пандемії COVID-19
-
Без аукціону
Маска для кисню без зворотного дихання; Маска лицьова апарату постійного/двухфазного позит...×-
Маска для кисню без зворотного дихання; Маска лицьова апарату постійного/двухфазного позитивного тиску в дихальних шляхах
- ID: UA-2021-03-29-002284-a
- Дата створення : 29.03.21
- Внутрішній номер закупівлі: 9281473
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ВІННИЦЬКИЙ МІСЬКИЙ КЛІНІЧНИЙ ПОЛОГОВИЙ БУДИНОК №2" ЄДРПОУ: 05484451ДК 021:2015: 33190000-8 Медичне обладнання та вироби медичного призначення різніЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Закупівля для запобігання пандемії COVID-19
-
Без аукціону
Насос шприцевий BeneFusion SPI- ID: UA-2021-03-19-003294-a
- Дата створення : 19.03.21
- Внутрішній номер закупівлі: 9150398
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ВІННИЦЬКИЙ МІСЬКИЙ КЛІНІЧНИЙ ПОЛОГОВИЙ БУДИНОК №2" ЄДРПОУ: 05484451ДК 021:2015: 33190000-8 Медичне обладнання та вироби медичного призначення різніЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Закупівля для запобігання пандемії COVID-19
-
Без аукціону
Насос інфузійний загального призначення з живленням від батареї- ID: UA-2021-03-19-006195-b
- Дата створення : 19.03.21
- Внутрішній номер закупівлі: 9149615
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ВІННИЦЬКИЙ МІСЬКИЙ КЛІНІЧНИЙ ПОЛОГОВИЙ БУДИНОК №2" ЄДРПОУ: 05484451ДК 021:2015: 33190000-8 Медичне обладнання та вироби медичного призначення різніЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Пологове ліжко-трансформер- ID: UA-2021-03-03-009539-c
- Дата створення : 03.03.21
- Внутрішній номер закупівлі: 8897897
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ВІННИЦЬКИЙ МІСЬКИЙ КЛІНІЧНИЙ ПОЛОГОВИЙ БУДИНОК №2" ЄДРПОУ: 05484451ДК 021:2015: 33190000-8 Медичне обладнання та вироби медичного призначення різніЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Закупівля для запобігання пандемії COVID-19
-
Без аукціону
Ліжко новонародженого- ID: UA-2020-12-14-007284-b
- Дата створення : 14.12.20
- Внутрішній номер закупівлі: 7738524
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ВІННИЦЬКИЙ МІСЬКИЙ КЛІНІЧНИЙ ПОЛОГОВИЙ БУДИНОК №2" ЄДРПОУ: 05484451ДК 021:2015: 33190000-8 Медичне обладнання та вироби медичного призначення різніЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Закупівля для запобігання пандемії COVID-19
-
Без аукціону
Ліжко медичне для новонароджених- ID: UA-2020-12-11-007681-b
- Дата створення : 11.12.20
- Внутрішній номер закупівлі: 7708165
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ВІННИЦЬКИЙ МІСЬКИЙ КЛІНІЧНИЙ ПОЛОГОВИЙ БУДИНОК №2" ЄДРПОУ: 05484451ДК 021:2015: 33190000-8 Медичне обладнання та вироби медичного призначення різніЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ємність ЄДПО- ID: UA-2020-12-11-003571-a
- Дата створення : 11.12.20
- Внутрішній номер закупівлі: 7707820
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ВІННИЦЬКИЙ МІСЬКИЙ КЛІНІЧНИЙ ПОЛОГОВИЙ БУДИНОК №2" ЄДРПОУ: 05484451ДК 021:2015: 33190000-8 Медичне обладнання та вироби медичного призначення різніЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Закупівля для запобігання пандемії COVID-19
-
Без аукціону
Бактерицидний рециркулятор BactoSfera ORBB-15x2 Gorizont, бактерицидний опромінювач BactoS...×-
Бактерицидний рециркулятор BactoSfera ORBB-15x2 Gorizont, бактерицидний опромінювач BactoSfera ORBB-15x2 Gorizont
- ID: UA-2020-12-03-001070-a
- Дата створення : 03.12.20
- Внутрішній номер закупівлі: 7514910
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ВІННИЦЬКИЙ МІСЬКИЙ КЛІНІЧНИЙ ПОЛОГОВИЙ БУДИНОК №2" ЄДРПОУ: 05484451ДК 021:2015: 33190000-8 Медичне обладнання та вироби медичного призначення різніЗавершена -