• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

Тонометр механічний, тонометр автоматичний

Торги не відбулися

6 500.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 32.50 UAH
Номер: 3a16ced0bfdd437aac99cc25467fd49d
Внутрішній номер закупівлі: 10848212
Ідентифікатор закупівлі: UA-2021-07-26-001333-b   
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ВІННИЦЬКИЙ МІСЬКИЙ КЛІНІЧНИЙ ПОЛОГОВИЙ БУДИНОК №2"
Контактна особа: Довгаленко Ірина Петрівна 380432278567 irinka807@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 33190000-8 Медичне обладнання та вироби медичного призначення різніАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 6 500.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 32.50 UAH
Період уточнення: 26.07.2021 10:13 - 01.08.2021 00:00
Період прийому пропозицій: 26.07.2021 10:13 - 11.08.2021 11:00
Аукціон: з 12.08.2021 13:43
Умови оплати:
поставка товару - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
тонометр механічний
Код ДК 021:2015: 33190000-8 Медичне обладнання та вироби медичного призначення різні
Кількість 10 штуки
Період постачання до 31.12.2021
Місце постачання 21001, Україна, Вінницька область, Вінниця, проспект Коцюбинського, 50 На карті
Тонометр автоматичний
Код ДК 021:2015: 33190000-8 Медичне обладнання та вироби медичного призначення різні
Кількість 1 штуки
Період постачання до 31.12.2021
Місце постачання 21001, Україна, Вінницька область, Вінниця, проспект Коцюбинського, 50 На карті

Результати торгів

Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ФІЗИЧНА ОСОБА-ПІДПРИЄМЕЦЬ ПЕТРЕНКО ВІТАЛІЙ МИКОЛАЙОВИЧ
Початкова пропозиція 4 989.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
4 989.00 UAH з ПДВ
Відповіді на вимоги 10
Документи 34
Скарги 0