-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Насос інфузійний
Тендер Prozorro UA-2021-11-04-000485-b
Завершена
137 700.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 688.50 UAH
мін. крок: 0.5% або 688.50 UAH
Номер:
26455f5350ad442996bd7b7fe28223c6
Внутрішній номер закупівлі:
12296607
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-11-04-000485-b
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ВІННИЦЬКИЙ МІСЬКИЙ КЛІНІЧНИЙ ПОЛОГОВИЙ БУДИНОК №2"
×
-
Код ЄДРПОУ:
05484451
-
Адреса:
21001, Україна, Вінницька область, Вінниця, 21001, Вінницька обл., місто Вінниця, ПРОСПЕКТ КОЦЮБИНСЬКОГО, будинок 50
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Довгаленко Ірина Петрівна 380432278567 irinka807@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
33190000-8 Медичне обладнання та вироби медичного призначення різніАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
137 700.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
688.50 UAH
Період уточнення:
04.11.2021 10:03 - 10.11.2021 00:00
Період прийому пропозицій:
04.11.2021 10:03 - 20.11.2021 11:00
Аукціон:
22.11.2021 14:50 - 22.11.2021 15:13
Період кваліфікації:
22.11.2021 15:13 - 29.11.2021 10:16
Період завантаження договору:
29.11.2021 10:16 - 19.12.2021 10:16
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях30 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
насос інфузійний
×
-
НК 024:2019:
61514 Насос інфузійний загального призначення, з живленням від батареї
Кількість
6 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "АВАКОМ"
Оскарження: 29.11.2021 10:16 - 10.12.2021 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
42497927
-
Контактна особа:
Голуб Олександр 380689452522 AVACOM.LTD@GMAIL.COM
-
Адреса:
04074, Україна, Київська область, Київ, вулиця Лугова, будинок 9
Оскарження: 29.11.2021 10:16 - 10.12.2021 00:00
Початкова пропозиція
132 900.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
132 900.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
29.11.2021 10:16
Відповіді на вимоги
10
Документи
15
Скарги
0
Товариство з додатковою відповідальністю "Медтехніка-ХХІ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
23693678
-
Контактна особа:
Коваль Ігор Володимирович 380504880181 kimedtehnikaxxi@ukr.net
-
Адреса:
25015, Україна, Кіровоградська область, Кропивницький, ВУЛИЦЯ ВАСНЕЦОВА,будинок 8
Початкова пропозиція
136 980.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
136 980.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги
10
Документи
12
Скарги
0
Контракти
Номер:
0ffa8e1782584864a8b55f8707083e52
Ідентифікатор договору:
UA-2021-11-04-000485-b-a1
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "АВАКОМ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
42497927
-
Контактна особа:
Голуб Олександр 380689452522 AVACOM.LTD@GMAIL.COM
-
Адреса:
04074, Україна, Київська область, Київ, вулиця Лугова, будинок 9
Номер договору:
499
Сума договору:
132 900.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
10.12.2021 00:00 - 31.12.2021 00:00
Дата підписання:
10.12.2021 00:01
Статус:
Виконаний