• Відкриті торги
  • КЕП

Насос інфузійний

132 900.00 UAH без ПДВ
Номер: 0ffa8e1782584864a8b55f8707083e52
Ідентифікатор договору: UA-2021-11-04-000485-b-a1
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ВІННИЦЬКИЙ МІСЬКИЙ КЛІНІЧНИЙ ПОЛОГОВИЙ БУДИНОК №2"
Постачальник: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "АВАКОМ"
Класифікатор ДК 021:2015: 33190000-8 Медичне обладнання та вироби медичного призначення різніАналіз за цим CPV
Номер договору: 499
Дата підписання: 10.12.2021 00:01
Період дії договору: 10.12.2021 00:00 - 31.12.2021 00:00
Сума договору: 132 900.00 UAH без ПДВ
Оплачено: 132 900.00 UAH без ПДВ

Документи

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
насос інфузійний
Код ДК 021:2015: 33190000-8 Медичне обладнання та вироби медичного призначення різні
Кількість 6 штуки
Період постачання до 31.12.2021
Місце постачання 21001, Україна, Вінницька область, Вінниця, проспект Коцюбинського, 50 На карті