• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

Пологове ліжко-трансформер

Завершена

390 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 3 900.00 UAH
Номер: e7bada410d2a4bc199f6f6d7c7a47ed2
Внутрішній номер закупівлі: 8897897
Ідентифікатор закупівлі: UA-2021-03-03-009539-c   
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ВІННИЦЬКИЙ МІСЬКИЙ КЛІНІЧНИЙ ПОЛОГОВИЙ БУДИНОК №2"
Контактна особа: Кураєв Станіслав Вікторович (0432) 278567 RODDOM_VIN2@UKR.NET
Класифікатор ДК 021:2015: 33190000-8 Медичне обладнання та вироби медичного призначення різніАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 390 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 3 900.00 UAH
Період уточнення: 03.03.2021 15:37 - 09.03.2021 00:00
Період прийому пропозицій: 03.03.2021 15:37 - 19.03.2021 17:00
Аукціон: 22.03.2021 12:13 - 22.03.2021 12:40
Період кваліфікації: 22.03.2021 12:40 - 31.03.2021 10:35
Період завантаження договору: 31.03.2021 10:35 - 20.04.2021 10:35
Умови оплати:
поставка товару - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Пологове ліжко-трансформер
Код ДК 021:2015: 33190000-8 Медичне обладнання та вироби медичного призначення різні
Кількість 3 штуки
Період постачання до 31.12.2021
Місце постачання 21001, Україна, Вінницька область, Вінниця, просп.Коцюбинського, 50 На карті

Результати торгів

Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ТОВ «ІНВАПОЛ»

Оскарження: 25.03.2021 10:29 - 05.04.2021 01:00
Початкова пропозиція 330 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
330 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
25.03.2021 10:29
Відповіді на вимоги 10
Документи 5
Скарги 0
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЛІВІН"

Оскарження: 31.03.2021 10:35 - 11.04.2021 00:00
Початкова пропозиція 375 001.83 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
375 001.83 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
31.03.2021 10:35
Відповіді на вимоги 10
Документи 12
Скарги 0
Товариство з обмеженою відповідальністю "УКР ДІАГНОСТИКА"
Початкова пропозиція 381 810.24 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
381 810.24 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги 10
Документи 9
Скарги 0

Контракти

Номер: 4a43b4984a194aa7bb6e1a76269443c1
Ідентифікатор договору: UA-2021-03-03-009539-c-c1
Постачальник: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЛІВІН"
Номер договору: 171
Сума договору: 375 001.83 UAH з ПДВ
Сума договору: 350 469.00 UAH без ПДВ
Період дії договору: 12.04.2021 00:00 - 23.12.2021 00:00
Дата підписання: 12.04.2021 00:00
Статус:
Виконаний
pdf
договір.pdf
p7s
sign.p7s