• Відкриті торги
  • КЕП

Пологове ліжко-трансформер

Оголошено тендер

390 000.00 UAH
Номер: a14aebb788f0403588900f94838f7161
Ідентифікатор плану: UA-P-2021-03-03-012148-c
Тип процедури: Відкриті торги
Закупівельник: КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ВІННИЦЬКИЙ МІСЬКИЙ КЛІНІЧНИЙ ПОЛОГОВИЙ БУДИНОК №2"
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ВІННИЦЬКИЙ МІСЬКИЙ КЛІНІЧНИЙ ПОЛОГОВИЙ БУДИНОК №2"
Очікувана вартість: 390 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Пологове ліжко-трансформер
Річний план закупівлі на: 2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Березень 2021
Класифікатор ДК 021:2015: 33190000-8 Медичне обладнання та вироби медичного призначення різні
КЕКВ: 3210 Капітальні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування: 03.03.2021 15:22

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума390 000.00 UAH