-
Відкриті торги
-
КЕП
Пологове ліжко-трансформер
375 001.83
UAH з ПДВ
Номер:
4a43b4984a194aa7bb6e1a76269443c1
Ідентифікатор договору:
UA-2021-03-03-009539-c-c1
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ВІННИЦЬКИЙ МІСЬКИЙ КЛІНІЧНИЙ ПОЛОГОВИЙ БУДИНОК №2"
×
-
Код ЄДРПОУ:
05484451
-
Контактна особа:
Кураєв Станіслав Вікторович (0432) 278567 RODDOM_VIN2@UKR.NET
-
Адреса:
21001, Україна, Вінницька область, Вінниця, 21001, Вінницька обл., місто Вінниця, ПРОСПЕКТ КОЦЮБИНСЬКОГО, будинок 50
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЛІВІН"
×
-
Код ЄДРПОУ:
38717123
-
Контактна особа:
Хороших Ольга Миколаївна 380505824326, 380505824326,380977065383 officelivin@gmail.com
-
Адреса:
21050, Україна, Вінницька область, Вінниця, вул. Театральна, 20
Класифікатор ДК 021:2015:
33190000-8 Медичне обладнання та вироби медичного призначення різніАналіз за цим CPV
Номер договору:
171
Дата підписання:
12.04.2021 00:00
Період дії договору:
12.04.2021 00:00 - 23.12.2021 00:00
Сума договору:
375 001.83 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 24 532.83 UAH)
Оплачено:
375 001.83 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 24 532.83 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Пологове ліжко-трансформер
×
-
НК 024:2019:
15732 Ліжко для народжування
-
Країна виробництва:
TR Турецька Республіка
Кількість
3 штуки
Період постачання
до 31.12.2021