-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Тонометр механічний, тонометр автоматичний
Тендер Prozorro UA-2021-05-25-003082-b
Торги не відбулися
6 500.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 32.50 UAH
мін. крок: 0.5% або 32.50 UAH
Номер:
825d7627b0914aaabdd8f356d7e6ff97
Внутрішній номер закупівлі:
10026581
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-05-25-003082-b
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ВІННИЦЬКИЙ МІСЬКИЙ КЛІНІЧНИЙ ПОЛОГОВИЙ БУДИНОК №2"
×
-
Код ЄДРПОУ:
05484451
-
Адреса:
21001, Україна, Вінницька область, Вінниця, 21001, Вінницька обл., місто Вінниця, ПРОСПЕКТ КОЦЮБИНСЬКОГО, будинок 50
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Довгаленко Ірина Петрівна 380432278567 irinka807@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
33190000-8 Медичне обладнання та вироби медичного призначення різніАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
6 500.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
32.50 UAH
Період уточнення:
25.05.2021 10:34 - 31.05.2021 00:00
Період прийому пропозицій:
25.05.2021 10:34 - 10.06.2021 12:00
Аукціон:
11.06.2021 12:55 - 11.06.2021 13:16
Період кваліфікації:
11.06.2021 13:16 - 25.06.2021 16:23
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях30 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Тонометр механічний для вимірювання артеріального тиску
×
-
НК 024:2019:
16156 Анероїдний механічний апарат для вимірювання артеріального тиску
Кількість
10 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Тонометр автоматичний
×
-
НК 024:2019:
45617 Автоматичний портативний електронний апарат для вимірювання артерійного тиску з манжетою на плечі / зап'ясті
Кількість
1 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ФОП АСЛАНОВ РУСТАМ ФАЛАКЕТ ОГЛИ
Оскарження: 18.06.2021 16:49 - 29.06.2021 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
3277113958
-
Контактна особа:
Асланов Рустам Фалакет-огли +380938268474 rustamaslanov2109@gmail.com
-
Адреса:
02132, Україна, м. Київ, м.Київ, Дарницький район ВУЛИЦЯ ТРУСКАВЕЦЬКА буд. 4-Б кв. 1703
Оскарження: 18.06.2021 16:49 - 29.06.2021 00:00
Початкова пропозиція
6 200.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
6 200.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
18.06.2021 16:49
Відповіді на вимоги
10
Документи
49
Скарги
0
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЕКЗОРБІТАНТ"
Оскарження: 25.06.2021 16:23 - 06.07.2021 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
43417528
-
Контактна особа:
Абідов Сабір Мірбаба +380973472317 13zeka13021997@gmail.com
-
Адреса:
04119, Україна, Вінницька область, 04119, місто Київ, ВУЛИЦЯ СІМ’Ї ХОХЛОВИХ, будинок 8А, офіс 207
Оскарження: 25.06.2021 16:23 - 06.07.2021 00:00
Початкова пропозиція
6 400.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
6 400.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
25.06.2021 16:23
Відповіді на вимоги
10
Документи
4
Скарги
0