-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Тонометр механічний, тонометр автоматичний
Тендер Prozorro UA-2021-07-06-001146-b
Торги не відбулися
6 500.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 32.50 UAH
мін. крок: 0.5% або 32.50 UAH
Номер:
2ce4b7690d204fd5b357082612b8265d
Внутрішній номер закупівлі:
10594026
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-07-06-001146-b
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ВІННИЦЬКИЙ МІСЬКИЙ КЛІНІЧНИЙ ПОЛОГОВИЙ БУДИНОК №2"
×
-
Код ЄДРПОУ:
05484451
-
Адреса:
21001, Україна, Вінницька область, Вінниця, 21001, Вінницька обл., місто Вінниця, ПРОСПЕКТ КОЦЮБИНСЬКОГО, будинок 50
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Довгаленко Ірина Петрівна 380432278567 irinka807@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
33190000-8 Медичне обладнання та вироби медичного призначення різніАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
6 500.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
32.50 UAH
Період уточнення:
06.07.2021 10:35 - 12.07.2021 00:00
Період прийому пропозицій:
06.07.2021 10:35 - 22.07.2021 12:00
Аукціон:
з 23.07.2021 14:52
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях30 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Тонометр механічний для вимірювання артеріального тиску з фонендоскопом
×
-
НК 024:2019:
16156 Анероїдний механічний апарат для вимірювання артеріального тиску
Кількість
10 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Тонометр автоматичний з манжетою
×
-
НК 024:2019:
45617 Автоматичний портативний електронний апарат для вимірювання артерійного тиску з манжетою на плечі / зап'ясті
Кількість
1 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ФОП ПЕТРЕНКО ВІТАЛІЙ МИКОЛАЙОВИЧ
×
-
Код ЄДРПОУ:
2835817336
-
Контактна особа:
Вiталiй +380506985098 vip6985098@gmail.com
-
Адреса:
73034, Україна, Херсонська область, Херсон, пр.200 років Херсону
Початкова пропозиція
4 998.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
4 998.00 UAH з ПДВ
Відповіді на вимоги
10
Документи
34
Скарги
0