-
Переговорна процедура
-
Безлотова
-
КЕП
-
Без аукціону
Тонометр механічний, тонометр автоматичний
Тендер Prozorro UA-2021-08-18-000249-c
Завершена
4 989.00
UAH з ПДВ
Номер:
dd36050c6907459e8c7d76ee7604ab8c
Внутрішній номер закупівлі:
11154793
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-08-18-000249-c
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ВІННИЦЬКИЙ МІСЬКИЙ КЛІНІЧНИЙ ПОЛОГОВИЙ БУДИНОК №2"
×
-
Код ЄДРПОУ:
05484451
-
Адреса:
21001, Україна, Вінницька область, Вінниця, 21001, Вінницька обл., місто Вінниця, ПРОСПЕКТ КОЦЮБИНСЬКОГО, будинок 50
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Довгаленко Ірина Петрівна 380432278567 irinka807@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
33190000-8 Медичне обладнання та вироби медичного призначення різніАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Коли відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, зокрема за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до учасника процедури закупівлі, з яким укладається договір про закупівлю, зокрема щодо його відповідності кваліфікаційним критеріям, не повинні відрізнятися від вимог, що визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), і сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікуваної вартості предмета закупівлі, зазначеної замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
Виходячи з положень норм п.1 ч.2 статті 40 Закону передбачена можливість застосування переговорної процедури закупівлі, яка застосовується замовником як виняток у разі: якщо було двічі відмінено процедуру відкритих торгів, у тому числі частково (за лотом), через відсутність достатньої кількості тендерних пропозицій, визначеної цим Законом. При цьому предмет закупівлі, його технічні та якісні характеристики, а також вимоги до учасника процедури закупівлі не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації. Так як, КНП ВМК ПБ №2 було двічі оголошено процедуру відкритих торгів на закупівлю медичне обладнання та вироби медичного призначення різні (тонометр механічний, тонометр автоматичний): ідентифікатори закупівлі UA-2021-07-06-001146-b; UA-2021-07-26-001333-b та процедура не відбулася через відсутність достатньої кількості учасників КНП ВМК ПБ №2 може бути застосована переговорна процедура закупівлі
Очікувана вартість:
4 989.00 UAH з ПДВ
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях30 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Тонометр механічний для вимірювання артеріального тиску з фонендосконом
×
-
НК 024:2019:
16156 Анероїдний механічний апарат для вимірювання артеріального тиску
Кількість
10 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Тонометр автоматичний
×
-
НК 024:2019:
45617 Автоматичний портативний електронний апарат для вимірювання артерійного тиску з манжетою на плечі / зап'ясті
Кількість
1 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ФОП Петренко В.М.
Оскарження: 18.08.2021 09:44 - 29.08.2021 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
2835817336
-
Контактна особа:
Петренко В.М. +380506985098
-
Адреса:
73034, Україна, Херсонська область, Херсон, пр.200 річчя Херсону 37/59
Оскарження: 18.08.2021 09:44 - 29.08.2021 00:00
Ціна пропозиції
4 989.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
18.08.2021 09:44
Документи
2
Скарги
0
Контракти
Номер:
b719d3e1d9464eefa6da55e5fac6207e
Ідентифікатор договору:
UA-2021-08-18-000249-c-b1
Постачальник:
ФОП Петренко В.М.
×
-
Код ЄДРПОУ:
2835817336
-
Контактна особа:
Петренко В.М. +380506985098
-
Адреса:
73034, Україна, Херсонська область, Херсон, пр.200 річчя Херсону 37/59
Номер договору:
361
Сума договору:
4 989.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
30.08.2021 00:00 - 31.12.2021 00:00
Дата підписання:
30.08.2021 00:00
Статус:
Виконаний