-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Стоматологічна установка- ID: UA-2026-09-04-012109-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30300788
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ОБЛАСНА КЛІНІЧНА СТОМАТОЛОГІЧНА ПОЛІКЛІНІКА КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ" ЄДРПОУ: 01994913ДК 021:2015: 33190000-8 Медичне обладнання та вироби медичного призначення різніПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 15 днів (до 21.09.26 10:00)
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Стерилізатор паровий (автоклав)- ID: UA-2026-09-04-011355-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30300040
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ОБЛАСНА КЛІНІЧНА СТОМАТОЛОГІЧНА ПОЛІКЛІНІКА КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ" ЄДРПОУ: 01994913ДК 021:2015: 33191000-5 Обладнання стерилізаційне, дезінфекційне та санітарно-гігієнічнеПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 15 днів (до 21.09.26 09:00)
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Стоматологічна установка (для терапевтичної стоматології)- ID: UA-2026-08-31-009686-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30242959
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ОБЛАСНА КЛІНІЧНА СТОМАТОЛОГІЧНА ПОЛІКЛІНІКА КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ" ЄДРПОУ: 01994913ДК 021:2015: 33190000-8 Медичне обладнання та вироби медичного призначення різніПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 5 днів (до 11.09.26 10:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Пласкі рулони для стерилізації Medicom SafeSeal (250мм*200м)- ID: UA-2026-05-14-004020-a
- Дата створення : 14.05.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29220601
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ОБЛАСНА КЛІНІЧНА СТОМАТОЛОГІЧНА ПОЛІКЛІНІКА КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ" ЄДРПОУ: 01994913ДК 021:2015: 33198200-6 Паперові стерилізаційні пакети чи обгорткиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Ручний термопакувальний апарат ONE- ID: UA-2026-05-04-007817-a
- Дата створення : 04.05.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29105350
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ОБЛАСНА КЛІНІЧНА СТОМАТОЛОГІЧНА ПОЛІКЛІНІКА КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ" ЄДРПОУ: 01994913ДК 021:2015: 33190000-8 Медичне обладнання та вироби медичного призначення різніЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Стерилізатори- ID: UA-2026-04-10-003792-a
- Дата створення : 10.04.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28887374
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ОБЛАСНА КЛІНІЧНА СТОМАТОЛОГІЧНА ПОЛІКЛІНІКА КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ" ЄДРПОУ: 01994913ДК 021:2015: 33191110-9 АвтоклавиЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Стерилізатори- ID: UA-2026-03-23-004008-a
- Дата створення : 23.03.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28688396
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ОБЛАСНА КЛІНІЧНА СТОМАТОЛОГІЧНА ПОЛІКЛІНІКА КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ" ЄДРПОУ: 01994913ДК 021:2015: 33191110-9 АвтоклавиТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Опромінювач бактерицидний з лампою, лампи для бактерицидного опромінювача- ID: UA-2026-01-14-014370-a
- Дата створення : 14.01.26
- Внутрішній номер закупівлі: 27912952
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ОБЛАСНА КЛІНІЧНА СТОМАТОЛОГІЧНА ПОЛІКЛІНІКА КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ" ЄДРПОУ: 01994913ДК 021:2015: 33191000-5 Обладнання стерилізаційне, дезінфекційне та санітарно-гігієнічнеЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Стоматологічна установка- ID: UA-2025-12-10-019917-a
- Дата створення : 10.12.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27497952
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ОБЛАСНА КЛІНІЧНА СТОМАТОЛОГІЧНА ПОЛІКЛІНІКА КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ" ЄДРПОУ: 01994913ДК 021:2015: 33190000-8 Медичне обладнання та вироби медичного призначення різніЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Стоматологічна установка за кодом ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник» 33190000-8 Ме...×-
Стоматологічна установка за кодом ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник» 33190000-8 Медичне обладнання та вироби медичного призначення різні (НК 024:2019: 43698 Бормашина стоматологічна, пневматична)
- ID: UA-2025-11-14-011787-a
- Дата створення : 14.11.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27131847
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ОБЛАСНА КЛІНІЧНА СТОМАТОЛОГІЧНА ПОЛІКЛІНІКА КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ" ЄДРПОУ: 01994913ДК 021:2015: 33190000-8 Медичне обладнання та вироби медичного призначення різніЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Шапочка медична одноразова зі спанбонду, нестерильна, розмір універсальний, на резинці; Ба...×-
Шапочка медична одноразова зі спанбонду, нестерильна, розмір універсальний, на резинці; Бахіли медичні; Одяг медичний
- ID: UA-2025-02-03-010001-a
- Дата створення : 03.02.25
- Внутрішній номер закупівлі: 24285641
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ОБЛАСНА КЛІНІЧНА СТОМАТОЛОГІЧНА ПОЛІКЛІНІКА КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ" ЄДРПОУ: 01994913ДК 021:2015: 33190000-8 Медичне обладнання та вироби медичного призначення різніЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Шапочка медична одноразова зі спанбонду, нестерильна, розмір універсальний, на резинці; Ба...×-
Шапочка медична одноразова зі спанбонду, нестерильна, розмір універсальний, на резинці; Бахіли медичні, нестерильні, одноразові, низькі; Халат медичний захисний, одноразовий, стерильний, розмір L (50-52)
- ID: UA-2025-01-31-007002-a
- Дата створення : 31.01.25
- Внутрішній номер закупівлі: 24266036
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ОБЛАСНА КЛІНІЧНА СТОМАТОЛОГІЧНА ПОЛІКЛІНІКА КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ" ЄДРПОУ: 01994913ДК 021:2015: 33190000-8 Медичне обладнання та вироби медичного призначення різніТорги не відбулисяТорги відмінено -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Халат хірургічний стандартрий, одноразового виористання, стерильний, СММС, розмір L, синьо...×-
Халат хірургічний стандартрий, одноразового виористання, стерильний, СММС, розмір L, синього кольору; покриття операційне, стерильне, розмір 80см х 60 см, метеріал СММС 35г/м*2; покриття операційне, стерильне, розмір 300см х 160 см, метеріал СММС 35г/м*2;
- ID: UA-2025-01-21-015199-a
- Дата створення : 21.01.25
- Внутрішній номер закупівлі: 24114582
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ОБЛАСНА КЛІНІЧНА СТОМАТОЛОГІЧНА ПОЛІКЛІНІКА КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ" ЄДРПОУ: 01994913ДК 021:2015: 33190000-8 Медичне обладнання та вироби медичного призначення різніЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Стоматологічна установка за кодом ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник» 33190000-8 Ме...×-
Стоматологічна установка за кодом ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник» 33190000-8 Медичне обладнання та вироби медичного призначення різні (НК 024:2019: 43698 Бормашина стоматологічна, пневматична)
- ID: UA-2024-12-05-008752-a
- Дата створення : 05.12.24
- Внутрішній номер закупівлі: 23535184
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ОБЛАСНА КЛІНІЧНА СТОМАТОЛОГІЧНА ПОЛІКЛІНІКА КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ" ЄДРПОУ: 01994913ДК 021:2015: 33190000-8 Медичне обладнання та вироби медичного призначення різніЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Стоматологічна установка- ID: UA-2023-12-07-008818-a
- Дата створення : 07.12.23
- Внутрішній номер закупівлі: 19946241
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ОБЛАСНА КЛІНІЧНА СТОМАТОЛОГІЧНА ПОЛІКЛІНІКА КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ" ЄДРПОУ: 01994913ДК 021:2015: 33190000-8 Медичне обладнання та вироби медичного призначення різніЗавершена -