• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Стерилізатор паровий (автоклав)

  • Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 21.09.26 09:00)
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
Період подачі пропозицій

до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 21.09.26 09:00)

302 940.00 UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
15
дн
01
год
49
хв
12
сек
Довідка МВС Пов'язаний план Розрахувати вартість участі
Номер: 7f0b53b244744fed895341c033b5ec68
Внутрішній номер закупівлі: 30300040
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-09-04-011355-a   
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ОБЛАСНА КЛІНІЧНА СТОМАТОЛОГІЧНА ПОЛІКЛІНІКА КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ"
Контактна особа: Анастасія Тимошенко +0508442409 tumovin@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 33191000-5 Обладнання стерилізаційне, дезінфекційне та санітарно-гігієнічнеАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 302 940.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 04.09.2026 15:36 - 18.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 04.09.2026 15:36 - 21.09.2026 09:00
Період оскарження: 04.09.2026 15:36 - 18.09.2026 00:00
Аукціон: з 22.09.2026 11:08

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴302 940.00 Стерилізатор паровий (автоклав)