• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Стоматологічна установка

Завершена

456 000.00 UAH з ПДВ
Номер: 66880226789c4bcbb835da938307df2b
Внутрішній номер закупівлі: 27497952
Ідентифікатор закупівлі: UA-2025-12-10-019917-a   
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ОБЛАСНА КЛІНІЧНА СТОМАТОЛОГІЧНА ПОЛІКЛІНІКА КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ"
Контактна особа: Сергій Бершадський +38508442409 go_gol@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 33190000-8 Медичне обладнання та вироби медичного призначення різніАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 456 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 10.12.2025 16:36 - 15.12.2025 00:00
Період прийому пропозицій: 10.12.2025 16:36 - 18.12.2025 10:00
Аукціон: з 19.12.2025 14:41
Період кваліфікації: 18.12.2025 10:00 - 19.12.2025 12:24
Період завантаження договору: 25.12.2025 00:00 - 04.01.2026 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴456 000.00 Стоматологічна установка за кодом ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник» 33190000-8 Медичне обладнання та вироби медичного призначення різні (НК 024:2023: 43698 Бормашина стоматологічна, пневматична)