• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Стоматологічна установка

  • Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 16 днів (до 21.09.26 10:00)
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
Період подачі пропозицій

до закінчення періоду залишилося 16 днів (до 21.09.26 10:00)

706 860.00 UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
16
дн
16
год
53
хв
39
сек
Довідка МВС Пов'язаний план Розрахувати вартість участі
Номер: c9cd87e936ca4e9fb410aa26f8836ef0
Внутрішній номер закупівлі: 30300788
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-09-04-012109-a   
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ОБЛАСНА КЛІНІЧНА СТОМАТОЛОГІЧНА ПОЛІКЛІНІКА КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ"
Контактна особа: Анастасія Тимошенко +0508442409 tumovin@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 33190000-8 Медичне обладнання та вироби медичного призначення різніАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 706 860.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 04.09.2026 16:05 - 18.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 04.09.2026 16:05 - 21.09.2026 10:00
Період оскарження: 04.09.2026 16:05 - 18.09.2026 00:00
Аукціон: з 22.09.2026 15:58

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴706 860.00 Стоматологічна установка