• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Стоматологічна установка

Оголошено тендер

706 860.00 UAH
Номер: fef4048c88874601875c743dc6550da6
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-09-04-014931-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ОБЛАСНА КЛІНІЧНА СТОМАТОЛОГІЧНА ПОЛІКЛІНІКА КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ"
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ОБЛАСНА КЛІНІЧНА СТОМАТОЛОГІЧНА ПОЛІКЛІНІКА КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ"
Очікувана вартість: 706 860.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Стоматологічна установка
Примітки: Установки для терапевтичної стоматології
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Вересень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 33190000-8 Медичне обладнання та вироби медичного призначення різні
Дата опублікування: 04.09.2026 16:00

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Стоматологічна установка
Код ДК 021:2015: 33190000-8 Медичне обладнання та вироби медичного призначення різні
Кількість 3 штука
Період постачання (не задано)

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума706 860.00 UAH