-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Стоматологічна установка за кодом ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник» 33190000-8 Медичне обладнання та вироби медичного призначення різні (НК 024:2019: 43698 Бормашина стоматологічна, пневматична)
Тендер Prozorro UA-2025-11-14-011787-a
Завершена
228 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
e42a3664f6424fcd88d581ca6882859f
Внутрішній номер закупівлі:
27131847
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-11-14-011787-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ОБЛАСНА КЛІНІЧНА СТОМАТОЛОГІЧНА ПОЛІКЛІНІКА КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
01994913
-
Адреса:
25015, Україна, Кіровоградська область, місто Кропивницький, ВУЛИЦЯ АРСЕНІЯ ТАРКОВСЬКОГО, будинок 7
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Сергій Бершадський +38508442409 go_gol@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
33190000-8 Медичне обладнання та вироби медичного призначення різніАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
228 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
14.11.2025 15:00 - 21.11.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
14.11.2025 15:00 - 24.11.2025 10:00
Аукціон:
з 25.11.2025 15:29
Період кваліфікації:
24.11.2025 10:00 - 25.11.2025 14:20
Період завантаження договору:
01.12.2025 00:00 - 11.12.2025 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴228 000.00 Стоматологічна установка за кодом ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник» 33190000-8 Медичне обладнання та вироби медичного призначення різні (НК 024:2019: 43698 Бормашина стоматологічна, пневматична)