-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Стоматологічна установка за кодом ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник» 33190000-8 Медичне обладнання та вироби медичного призначення різні (НК 024:2019: 43698 Бормашина стоматологічна, пневматична)
Тендер Prozorro UA-2024-12-05-008752-a
Завершена
660 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 3 300.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 3 300.00 UAH
Номер:
d337a578c0654a24b3116ad14ff9439e
Внутрішній номер закупівлі:
23535184
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-12-05-008752-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ОБЛАСНА КЛІНІЧНА СТОМАТОЛОГІЧНА ПОЛІКЛІНІКА КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
01994913
-
Адреса:
25015, Україна, Кіровоградська область, місто Кропивницький, ВУЛИЦЯ АРСЕНІЯ ТАРКОВСЬКОГО, будинок 7
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Анастасія Тимошенко +0508442409 tumovin@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
33190000-8 Медичне обладнання та вироби медичного призначення різніАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
660 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
05.12.2024 12:40 - 10.12.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
05.12.2024 12:40 - 13.12.2024 00:00
Період кваліфікації:
13.12.2024 00:00 - 13.12.2024 17:11
Період завантаження договору:
19.12.2024 00:00 - 29.12.2024 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴660 000.00 Стоматологічна установка