-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Стоматологічна установка (для терапевтичної стоматології)
Тендер Prozorro UA-2026-08-31-009686-a
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 5 днів (до 11.09.26 10:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 5 днів (до 11.09.26 10:00)
302 942.04
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
05
дн
02
год
49
хв
11
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
3c6a4b2e758d4289b5f12133e4e72ad5
Внутрішній номер закупівлі:
30242959
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-31-009686-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ОБЛАСНА КЛІНІЧНА СТОМАТОЛОГІЧНА ПОЛІКЛІНІКА КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
01994913
-
Адреса:
25015, Україна, Кіровоградська область, місто Кропивницький, ВУЛИЦЯ АРСЕНІЯ ТАРКОВСЬКОГО, будинок 7
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Анастасія Тимошенко +0508442409 tumovin@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
33190000-8 Медичне обладнання та вироби медичного призначення різніАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
302 942.04 UAH без ПДВ
Період уточнення:
31.08.2026 16:06 - 08.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
31.08.2026 16:06 - 11.09.2026 10:00
Період оскарження:
31.08.2026 16:06 - 08.09.2026 00:00
Аукціон:
з 14.09.2026 14:44
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴302 942.04 Стоматологічна установка (для терапевтичної стоматології)