-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Устаткування для операційних блоків- ID: UA-2026-09-02-014204-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30272927
ДК 021:2015: 33160000-9 Устаткування для операційних блоківПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 14 днів (до 18.09.26 00:00)
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Ендоскопічна стійка для артроскопії- ID: UA-2024-11-01-011617-a
- Дата створення : 01.11.24
- Внутрішній номер закупівлі: 23106320
ДК 021:2015: 33160000-9 Устаткування для операційних блоківЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Відеогістероскоп- ID: UA-2024-11-01-011479-a
- Дата створення : 01.11.24
- Внутрішній номер закупівлі: 23106309
ДК 021:2015: 33160000-9 Устаткування для операційних блоківЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
відсмоктувач- ID: UA-2024-03-18-006673-a
- Дата створення : 18.03.24
- Внутрішній номер закупівлі: 21045239
ДК 021:2015: 33160000-9 Устаткування для операційних блоківЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Українська Визвольна Війна
-
Без аукціону
відеоколоноскоп- ID: UA-2022-09-16-004833-a
- Дата створення : 16.09.22
- Внутрішній номер закупівлі: 15354695
ДК 021:2015: 33160000-9 Устаткування для операційних блоківЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Українська Визвольна Війна
-
Без аукціону
Відеогастроскоп- ID: UA-2022-08-11-007336-a
- Дата створення : 11.08.22
- Внутрішній номер закупівлі: 15086727
ДК 021:2015: 33160000-9 Устаткування для операційних блоківЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
набір ларінгоскопічний WLдля дорослих та дітей- ID: UA-2022-07-04-001487-a
- Дата створення : 04.07.22
- Внутрішній номер закупівлі: 14836807
ДК 021:2015: 33160000-9 Устаткування для операційних блоківЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Українська Визвольна Війна
-
Без аукціону
медичне обладнання- ID: UA-2022-05-02-001209-a
- Дата створення : 02.05.22
- Внутрішній номер закупівлі: 14563481
ДК 021:2015: 33160000-9 Устаткування для операційних блоківЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Лазер хірургічний діодний- ID: UA-2021-10-12-009927-b
- Дата створення : 12.10.21
- Внутрішній номер закупівлі: 11956399
ДК 021:2015: 33160000-9 Устаткування для операційних блоківЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
витратні матеріали до Електрохірургічного апарату ARC 250 (BOWA-electronic GmbH Co.KG (Нім...×-
витратні матеріали до Електрохірургічного апарату ARC 250 (BOWA-electronic GmbH Co.KG (Німеччина)
- ID: UA-2021-03-03-007230-c
- Дата створення : 03.03.21
- Внутрішній номер закупівлі: 8893736
ДК 021:2015: 33160000-9 Устаткування для операційних блоківЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Закупівля для запобігання пандемії COVID-19
-
Без аукціону
Бронхоскоп з аксесуарами EB-530S у комплекті • ДК 021:2015 код 3316000-9 Устаткування для...×-
Бронхоскоп з аксесуарами EB-530S у комплекті • ДК 021:2015 код 3316000-9 Устаткування для операційних блоків, код згідно НК 024:2019: 17662 Гнучкий відеобронхоскоп (код згідно з УКТЗЕД 9018 90 20 00 Відеобронхоскоп)
- ID: UA-2020-11-17-007066-c
- Дата створення : 17.11.20
- Внутрішній номер закупівлі: 7237654
ДК 021:2015: 33160000-9 Устаткування для операційних блоківЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Бронхоскоп з аксесуарами EB-530S у комплекті ДК 021:2015 код 3316000-9 Устаткування для оп...×-
Бронхоскоп з аксесуарами EB-530S у комплекті ДК 021:2015 код 3316000-9 Устаткування для операційних блоків, код згідно НК 024:2019: 17662 Гнучкий відеобронхоскоп (код згідно з УКТЗЕД 9018 90 20 00 Відеобронхоскоп)
- ID: UA-2020-11-17-006867-c
- Дата створення : 17.11.20
- Внутрішній номер закупівлі: 7237331
ДК 021:2015: 33160000-9 Устаткування для операційних блоківАктивна -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Медичне обладнання для операційних блоків (пилка електрична медична; дриль електрична) (Н...×-
Медичне обладнання для операційних блоків (пилка електрична медична; дриль електрична) (НК 024:2019 «Класифікатор медичних виробів»: 44491 Багатофункціональна дриль/пила хірургічна, з живленням від електромережі)
- ID: UA-2020-11-12-010461-c
- Дата створення : 12.11.20
- Внутрішній номер закупівлі: 7177040
ДК 021:2015: 33160000-9 Устаткування для операційних блоківТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Хірургічні інструменти- ID: UA-2020-05-28-004659-b
- Дата створення : 28.05.20
- Внутрішній номер закупівлі: 5113927
ДК 021:2015: 33160000-9 Устаткування для операційних блоківЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Електрохірургічний коагулятор (НК 024:2019 – 33602 – Ендоскопічний генератор електрохірург...×-
Електрохірургічний коагулятор (НК 024:2019 – 33602 – Ендоскопічний генератор електрохірургічної діатермічної системи)
- ID: UA-2020-05-26-002892-b
- Дата створення : 26.05.20
- Внутрішній номер закупівлі: 5085622
ДК 021:2015: 33160000-9 Устаткування для операційних блоківЗавершена -