-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Хірургічні інструменти
Тендер Prozorro UA-2020-05-28-004659-b
Завершена
66 743.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 333.72 UAH
мін. крок: 0.5% або 333.72 UAH
Номер:
444433b60a5540b8a4a0b30ea0291df7
Внутрішній номер закупівлі:
5113927
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2020-05-28-004659-b
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство "Центральна міська лікарня" м.Торецька
×
-
Код ЄДРПОУ:
01990418
-
Адреса:
85200, Україна, Донецька область, м. Торецьк, вул. Центральна, буд. 55
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Інна Бабарика +380624740402 cgb_dzer@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
33160000-9 Устаткування для операційних блоківАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
66 743.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
333.72 UAH
Період уточнення:
28.05.2020 14:36 - 03.06.2020 18:00
Період прийому пропозицій:
28.05.2020 14:36 - 13.06.2020 18:00
Аукціон:
15.06.2020 15:50 - 15.06.2020 16:17
Період кваліфікації:
15.06.2020 16:17 - 22.06.2020 15:21
Період завантаження договору:
22.06.2020 15:21 - 12.07.2020 15:21
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях15 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Рукоять для скальпеля № 3 нержавіюча сталь, довжина 160 мм, для леза з номерами 10-15
Кількість
25 штуки
Період постачання
06.07.2020 - 10.12.2020
Місце постачання
Відповідно до документації
Рукоять для скальпеля № 4 нержавіюча сталь, довжина 130 мм, для леза з номерами 16-36
Кількість
25 штуки
Період постачання
06.07.2020 - 10.12.2020
Місце постачання
Відповідно до документації
Леза для скальпеля № 21 (100шт. в уп.) хірургічні леза, одноразові, стерильні, в індивідуальній упаковці
Кількість
10 упаковка
Період постачання
06.07.2020 - 10.12.2020
Місце постачання
Відповідно до документації
Леза для скальпеля № 15 (100шт. В уп.) хірургічні леза, одноразові, стерильні, в індивідуальній упаковці
Кількість
10 упаковка
Період постачання
06.07.2020 - 10.12.2020
Місце постачання
Відповідно до документації
Голкоутримувач загальнохірургічний малий 150мм
Кількість
35 штуки
Період постачання
06.07.2020 - 10.12.2020
Місце постачання
Відповідно до документації
Голкоутримувач загальнохірургічний великий 200мм
Кількість
35 штуки
Період постачання
06.07.2020 - 10.12.2020
Місце постачання
Відповідно до документації
Затискач "Москіт" зігнутий 150 мм
Кількість
5 штуки
Період постачання
06.07.2020 - 10.12.2020
Місце постачання
Відповідно до документації
Затискач "Москіт" прямий 150 мм
Кількість
10 штуки
Період постачання
06.07.2020 - 10.12.2020
Місце постачання
Відповідно до документації
Затискач Кохера прямий 150мм
Кількість
5 штуки
Період постачання
06.07.2020 - 10.12.2020
Місце постачання
Відповідно до документації
Затискач Кохера зігнутий 150мм
Кількість
5 штуки
Період постачання
06.07.2020 - 10.12.2020
Місце постачання
Відповідно до документації
Пінцет хірургічний прямий 150 мм
Кількість
10 штуки
Період постачання
06.07.2020 - 10.12.2020
Місце постачання
Відповідно до документації
Пінцет анатомічний прямий 150 мм
Кількість
10 штуки
Період постачання
06.07.2020 - 10.12.2020
Місце постачання
Відповідно до документації
Зонд жолоподібний пуговчатий 160-1,5мм
Кількість
10 штуки
Період постачання
06.07.2020 - 10.12.2020
Місце постачання
Відповідно до документації
Затискач пупковий одноразовий для новонароджених блакитний UNOMED
Кількість
1000 штуки
Період постачання
06.07.2020 - 10.12.2020
Місце постачання
Відповідно до документації
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ФОП "НАДТОЧІЙ ОЛЕНА ВІКТОРІВНА"
Оскарження: 19.06.2020 10:32 - 30.06.2020 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
2678601160
-
Контактна особа:
Олена Надточій +380679591397 e0679591397@gmail.com
-
Адреса:
61176, Україна, Харківська область, місто Харків, ВУЛИЦЯ АМОСОВА, будинок 50, квартира 30
Оскарження: 19.06.2020 10:32 - 30.06.2020 00:00
Початкова пропозиція
50 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
17 499.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
19.06.2020 10:32
Документи
19
Скарги
0
ФОП "ШЕВЧЕНКО БОГДАН ПЕТРОВИЧ"
Оскарження: 22.06.2020 15:21 - 03.07.2020 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
2585613891
-
Контактна особа:
Богдан Шевченко +380931452503 bogdan.shevchenko70@gmail.com
-
Адреса:
61174, Україна, Харківська область, Харків, ПРОСПЕКТ ПЕРЕМОГИ, будинок 76, квартира 12
Оскарження: 22.06.2020 15:21 - 03.07.2020 00:00
Початкова пропозиція
36 200.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
18 900.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
22.06.2020 15:21
Документи
44
Скарги
0
ПП "ДУОМЕД УКРАЇНА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
41419883
-
Контактна особа:
Олександр Дюдя +380665754250,+380503336806 duomed-ukraine@ukr.net
-
Адреса:
49000, Україна, Дніпропетровська область, місто Дніпро, ПРОСПЕКТ ДМИТРА ЯВОРНИЦЬКОГО, будинок 93, офіс 104
Початкова пропозиція
25 801.30 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
20 990.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
11
Скарги
0
Контракти
Номер:
c82d7d3d1e9e4f9885c1e743d946f980
Ідентифікатор договору:
UA-2020-05-28-004659-b-c1
Постачальник:
ФОП "ШЕВЧЕНКО БОГДАН ПЕТРОВИЧ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
2585613891
-
Контактна особа:
Богдан Шевченко +380931452503 bogdan.shevchenko70@gmail.com
-
Адреса:
61174, Україна, Харківська область, Харків, ПРОСПЕКТ ПЕРЕМОГИ, будинок 76, квартира 12
Номер договору:
438
Сума договору:
18 900.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
03.07.2020 00:00 - 31.12.2020 00:00
Дата підписання:
03.07.2020 10:00
Статус:
Виконаний