-
Відкриті торги
-
КЕП
хірургічні інструменти
Оголошено тендер
66 743.00
UAH
Номер:
6d450a73781644bd9f1ff5b6d3256508
Ідентифікатор плану:
UA-P-2020-05-22-006632-c
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЦЕНТРАЛЬНА МІСЬКА ЛІКАРНЯ" М. ТОРЕЦЬКА
×
-
Код ЄДРПОУ:
01990418
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство "Центральна міська лікарня" м.Торецька
×
-
Код ЄДРПОУ:
01990418
Очікувана вартість:
66 743.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
хірургічні інструменти
Примітки:
Суб'єкт малого підприємництва
Річний план закупівлі на:
2020
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Травень 2020
Класифікатор ДК 021:2015:
33160000-9 Устаткування для операційних блоків
Дата опублікування:
22.05.2020 16:25
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Рукоять для скальпеля № 3 нержавіюча сталь, довжина 160 мм, для леза з номерами 10-15
Кількість
25 штуки
Період постачання
(не задано)
Рукоять для скальпеля № 4 нержавіюча сталь, довжина 130 мм, для леза з номерами 16-36
Кількість
25 штуки
Період постачання
(не задано)
Леза для скальпеля № 21 (100шт. в уп.) хірургічні леза, одноразові, стерильні, в індивідуальній упаковці
Кількість
10 упаковка
Період постачання
(не задано)
Леза для скальпеля № 15 (100шт. В уп.) хірургічні леза, одноразові, стерильні, в індивідуальній упаковці
Кількість
10 упаковка
Період постачання
(не задано)
Голкоутримувач загальнохірургічний малий 150мм
Кількість
35 штуки
Період постачання
(не задано)
Голкоутримувач загальнохірургічний великий 200мм
Кількість
35 штуки
Період постачання
(не задано)
Затискач "Москіт" зігнутий 150 мм
Кількість
5 штуки
Період постачання
(не задано)
Затискач "Москіт" прямий 150 мм
Кількість
10 штуки
Період постачання
(не задано)
Затискач Кохера прямий 150мм
Кількість
5 штуки
Період постачання
(не задано)
Затискач Кохера зігнутий 150мм
Кількість
5 штуки
Період постачання
(не задано)
Пінцет хірургічний прямий 150 мм
Кількість
10 штуки
Період постачання
(не задано)
Пінцет анатомічний прямий 150 мм
Кількість
10 штуки
Період постачання
(не задано)
Зонд жолоподібний пуговчатий 160-1,5мм
Кількість
10 штуки
Період постачання
(не задано)
Затискач пупковий одноразовий для новонароджених блакитний UNOMED
Кількість
1000 штуки
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоІнше
Опискошти НСЗУ
Сума66 743.00 UAH