-
Відкриті торги
-
КЕП
Хірургічні інструменти
18 900.00
UAH без ПДВ
Номер:
c82d7d3d1e9e4f9885c1e743d946f980
Ідентифікатор договору:
UA-2020-05-28-004659-b-c1
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство "Центральна міська лікарня" м.Торецька
×
-
Код ЄДРПОУ:
01990418
-
Контактна особа:
Інна Бабарика +380624740402 cgb_dzer@ukr.net
-
Адреса:
85200, Україна, Донецька область, м. Торецьк, вул. Центральна, буд. 55
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ФОП "ШЕВЧЕНКО БОГДАН ПЕТРОВИЧ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
2585613891
-
Контактна особа:
Богдан Шевченко +380931452503 bogdan.shevchenko70@gmail.com
-
Адреса:
61174, Україна, Харківська область, Харків, ПРОСПЕКТ ПЕРЕМОГИ, будинок 76, квартира 12
Класифікатор ДК 021:2015:
33160000-9 Устаткування для операційних блоківАналіз за цим CPV
Номер договору:
438
Дата підписання:
03.07.2020 10:00
Період дії договору:
03.07.2020 00:00 - 31.12.2020 00:00
Сума договору:
18 900.00 UAH без ПДВ
Оплачено:
18 900.00 UAH без ПДВ
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Рукоять для скальпеля № 3 нержавіюча сталь, довжина 160 мм, для леза з номерами 10-15
Кількість
25 штуки
Період постачання
06.07.2020 - 10.12.2020
Місце постачання
Відповідно до документації
Рукоять для скальпеля № 4 нержавіюча сталь, довжина 130 мм, для леза з номерами 16-36
Кількість
25 штуки
Період постачання
06.07.2020 - 10.12.2020
Місце постачання
Відповідно до документації
Леза для скальпеля № 21 (100шт. в уп.) хірургічні леза, одноразові, стерильні, в індивідуальній упаковці
Кількість
10 упаковка
Період постачання
06.07.2020 - 10.12.2020
Місце постачання
Відповідно до документації
Леза для скальпеля № 15 (100шт. В уп.) хірургічні леза, одноразові, стерильні, в індивідуальній упаковці
Кількість
10 упаковка
Період постачання
06.07.2020 - 10.12.2020
Місце постачання
Відповідно до документації
Голкоутримувач загальнохірургічний малий 150мм
Кількість
35 штуки
Період постачання
06.07.2020 - 10.12.2020
Місце постачання
Відповідно до документації
Голкоутримувач загальнохірургічний великий 200мм
Кількість
35 штуки
Період постачання
06.07.2020 - 10.12.2020
Місце постачання
Відповідно до документації
Затискач "Москіт" зігнутий 150 мм
Кількість
5 штуки
Період постачання
06.07.2020 - 10.12.2020
Місце постачання
Відповідно до документації
Затискач "Москіт" прямий 150 мм
Кількість
10 штуки
Період постачання
06.07.2020 - 10.12.2020
Місце постачання
Відповідно до документації
Затискач Кохера прямий 150мм
Кількість
5 штуки
Період постачання
06.07.2020 - 10.12.2020
Місце постачання
Відповідно до документації
Затискач Кохера зігнутий 150мм
Кількість
5 штуки
Період постачання
06.07.2020 - 10.12.2020
Місце постачання
Відповідно до документації
Пінцет хірургічний прямий 150 мм
Кількість
10 штуки
Період постачання
06.07.2020 - 10.12.2020
Місце постачання
Відповідно до документації
Пінцет анатомічний прямий 150 мм
Кількість
10 штуки
Період постачання
06.07.2020 - 10.12.2020
Місце постачання
Відповідно до документації
Зонд жолоподібний пуговчатий 160-1,5мм
Кількість
10 штуки
Період постачання
06.07.2020 - 10.12.2020
Місце постачання
Відповідно до документації
Затискач пупковий одноразовий для новонароджених блакитний UNOMED
Кількість
1000 штуки
Період постачання
06.07.2020 - 10.12.2020
Місце постачання
Відповідно до документації