• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

Лазер хірургічний діодний

Завершена

225 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 125.00 UAH
Номер: af921c8d0c8743b588405018b9983b4c
Внутрішній номер закупівлі: 11956399
Ідентифікатор закупівлі: UA-2021-10-12-009927-b   
Замовник: Комунальне некомерційне підприємство "Центральна міська лікарня" м.Торецька
Контактна особа: Інна Бабарика +380624740402 cgb_dzer@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 33160000-9 Устаткування для операційних блоківАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 225 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 1 125.00 UAH
Період уточнення: 12.10.2021 15:28 - 18.10.2021 00:00
Період прийому пропозицій: 12.10.2021 15:28 - 28.10.2021 00:00
Аукціон: 28.10.2021 14:31 - 28.10.2021 14:54
Період кваліфікації: 28.10.2021 14:54 - 01.11.2021 15:17
Період завантаження договору: 01.11.2021 15:17 - 21.11.2021 15:17
Умови оплати:
поставка товару - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Лазер хірургічний діодний
Код ДК 021:2015: 33160000-9 Устаткування для операційних блоків
Кількість 1 одиниця
Період постачання 15.11.2021 - 10.12.2021
Місце постачання Відповідно до документації

Результати торгів

Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "ВІП-МЕД"

Оскарження: 01.11.2021 15:17 - 12.11.2021 00:00
Початкова пропозиція 225 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
222 900.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
01.11.2021 15:17
Відповіді на вимоги 11
Документи 23
Скарги 0
ФОП "ЛІФЕР ЄВГЕНІЙ ВАЛЕНТИНОВИЧ "
Початкова пропозиція 223 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
223 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги 11
Документи 37
Скарги 0

Контракти

Номер: b7391309830c4bbbbf0406ead4016035
Ідентифікатор договору: UA-2021-10-12-009927-b-a1
Постачальник: ТОВ "ВІП-МЕД"
Номер договору: 666-1
Сума договору: 222 900.00 UAH з ПДВ
Сума договору: 208 317.76 UAH без ПДВ
Період дії договору: 12.11.2021 00:00 - 31.12.2021 00:00
Дата підписання: 12.11.2021 14:00
Статус:
Виконаний
PDF
договір № 666-1 від 12.11.2021.PDF
p7s
sign.p7s