-
Відкриті торги
-
КЕП
Лазер хірургічний діодний
Оголошено тендер
225 000.00
UAH
Номер:
98fdbdf84e694f41ac5776067292d3d4
Ідентифікатор плану:
UA-P-2021-10-12-011674-b
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
Комунальне некомерційне підприємство "Центральна міська лікарня" м.Торецька
×
-
Код ЄДРПОУ:
01990418
-
Адреса:
85200, Україна, Донецька область, м. Торецьк, вул. Центральна, буд. 55
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство "Центральна міська лікарня" м.Торецька
×
-
Код ЄДРПОУ:
01990418
-
Адреса:
85200, Україна, Донецька область, м. Торецьк, вул. Центральна, буд. 55
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
225 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Лазер хірургічний діодний
Річний план закупівлі на:
2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Жовтень 2021
Класифікатор ДК 021:2015:
33160000-9 Устаткування для операційних блоків
Дата опублікування:
12.10.2021 15:03
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Лазер хірургічний діодний
Кількість
1 одиниця
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоІнше
Опискошти НСЗУ
Сума225 000.00 UAH