• Відкриті торги
  • КЕП

Лазер хірургічний діодний

222 900.00 UAH з ПДВ
Номер: b7391309830c4bbbbf0406ead4016035
Ідентифікатор договору: UA-2021-10-12-009927-b-a1
Замовник: Комунальне некомерційне підприємство "Центральна міська лікарня" м.Торецька
Постачальник: ТОВ "ВІП-МЕД"
Класифікатор ДК 021:2015: 33160000-9 Устаткування для операційних блоківАналіз за цим CPV
Номер договору: 666-1
Дата підписання: 12.11.2021 14:00
Період дії договору: 12.11.2021 00:00 - 31.12.2021 00:00
Сума договору: 222 900.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 14 582.24 UAH)
Оплачено: 222 900.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 14 582.24 UAH)

Документи

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Лазер хірургічний діодний
Код ДК 021:2015: 33160000-9 Устаткування для операційних блоків
Кількість 1 одиниця
Період постачання 15.11.2021 - 10.12.2021
Місце постачання Відповідно до документації