-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Устаткування для операційних блоків
Тендер Prozorro UA-2026-09-02-014204-a
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 14 днів (до 18.09.26 00:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 14 днів (до 18.09.26 00:00)
1 807 369.16
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
14
дн
22
год
16
хв
20
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
58e2deede1cb4a01acfcd6a2acab4015
Внутрішній номер закупівлі:
30272927
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-02-014204-a
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство "Центральна міська лікарня" м.Торецька
×
-
Код ЄДРПОУ:
01990418
-
Адреса:
85200, Україна, Донецька область, м. Торецьк, вул. Центральна, буд. 55
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Станіслав Корчагін +380688232934 stanis.korchagin@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
33160000-9 Устаткування для операційних блоківАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
1 807 369.16 UAH без ПДВ
Період уточнення:
02.09.2026 20:59 - 15.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
02.09.2026 20:59 - 18.09.2026 00:00
Період оскарження:
02.09.2026 20:59 - 15.09.2026 00:00
Аукціон:
з 18.09.2026 13:01
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴1 807 369.16 Устаткування для операційних блоків