-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Устаткування для операційних блоків
Оголошено тендер
1 933 855.00
UAH
Номер:
c4758be65ea849de8c03b61092fa0360
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-09-02-017503-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Комунальне некомерційне підприємство "Центральна міська лікарня" м.Торецька
×
-
Код ЄДРПОУ:
01990418
-
Адреса:
85200, Україна, Донецька область, м. Торецьк, вул. Центральна, буд. 55
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство "Центральна міська лікарня" м.Торецька
×
-
Код ЄДРПОУ:
01990418
-
Адреса:
85200, Україна, Донецька область, м. Торецьк, вул. Центральна, буд. 55
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
1 933 855.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Устаткування для операційних блоків
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Вересень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
33160000-9 Устаткування для операційних блоків
КЕКВ:
3210 Капітальні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування:
02.09.2026 20:49
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
ЛОР-шейвер
×
-
НК 024:2023:
52528 Шейверна/електрохірургічна система
Кількість
1 штука
Період постачання
(не задано)
Медичний ендоскопічний пневматичний літотриптер
×
-
НК 024:2023:
47096 Пневматична система для літотрипсії
Кількість
1 штука
Період постачання
(не задано)
Діодний лазер
×
-
НК 024:2023:
60341 Система лазерна хірургічна діодна загального призначення/для різних сфер застосування
Кількість
1 штука
Період постачання
(не задано)
Лазерний світловод
×
-
НК 024:2023:
61474 Променепровід хірургічної лазерної системи загального призначення/для різних сфер застосування
Кількість
1 комплект
Період постачання
(не задано)
Лазерний світловод для флебології
×
-
НК 024:2023:
61474 Променепровід хірургічної лазерної системи загального призначення/для різних сфер застосування
Кількість
1 комплект
Період постачання
(не задано)
Катетер внутрішньовенний для радіочастотної абляції
×
-
НК 024:2023:
33596 Ендоскопічний електрохірургійний наконечник/електрод монополярний багаторазовий
Кількість
1 штука
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:2010 - Багатопрофільна стаціонарна медична допомога населенню
Адміністративно-територіальна класифікаціяТорецьк
Сума1 933 855.00 UAH