-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Електрохірургічний коагулятор (НК 024:2019 – 33602 – Ендоскопічний генератор електрохірургічної діатермічної системи)
Тендер Prozorro UA-2020-05-26-002892-b
Завершена
207 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 035.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 035.00 UAH
Номер:
305dfdb60b9f42218b203b692669a200
Внутрішній номер закупівлі:
5085622
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2020-05-26-002892-b
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство "Центральна міська лікарня" м.Торецька
×
-
Код ЄДРПОУ:
01990418
-
Адреса:
85200, Україна, Донецька область, м. Торецьк, вул. Центральна, буд. 55
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Інна Бабарика +380624740402 cgb_dzer@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
33160000-9 Устаткування для операційних блоківАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
207 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
1 035.00 UAH
Період уточнення:
26.05.2020 11:51 - 01.06.2020 17:00
Період прийому пропозицій:
26.05.2020 11:51 - 11.06.2020 17:00
Аукціон:
12.06.2020 12:39 - 12.06.2020 13:00
Період кваліфікації:
12.06.2020 13:00 - 18.06.2020 10:32
Період завантаження договору:
18.06.2020 10:32 - 08.07.2020 10:32
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях15 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Електрохірургічний коагулятор (НК 024:2019 – 33602 – Ендоскопічний генератор електрохірургічної діатермічної системи)
Кількість
1 одиниця
Період постачання
25.06.2020 - 10.12.2020
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ФОП Озерова Віка Володимирівна
Оскарження: 18.06.2020 10:32 - 29.06.2020 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
3416402483
-
Контактна особа:
Озерова Віка Володимирівна +380637542250 nmelnik02@gmail.com
-
Адреса:
84551, Україна, Донецька область, місто Часів Яр, вулиця Дніпровська, будинок 30, квартира 36
Оскарження: 18.06.2020 10:32 - 29.06.2020 00:00
Початкова пропозиція
207 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
207 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
18.06.2020 10:32
Документи
19
Скарги
0
АЛЧЕЄВА НАТАЛЯ ДМИТРІЇВНА
×
-
Код ЄДРПОУ:
2798611923
-
Контактна особа:
АЛЧЕЄВА НАТАЛЯ +380953314865 nata93138@gmail.com
-
Адреса:
87539, Україна, Донецька область, Маріуполь, БУЛЬВАР ШЕВЧЕНКА, будинок 64 А, квартира 99
Початкова пропозиція
207 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
207 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
4
Скарги
0
Контракти
Номер:
19d94b05a3f140f29ca6939c4750ad00
Ідентифікатор договору:
UA-2020-05-26-002892-b-c1
Постачальник:
ФОП Озерова Віка Володимирівна
×
-
Код ЄДРПОУ:
3416402483
-
Контактна особа:
Озерова Віка Володимирівна +380637542250 nmelnik02@gmail.com
-
Адреса:
84551, Україна, Донецька область, місто Часів Яр, вулиця Дніпровська, будинок 30, квартира 36
Номер договору:
304
Сума договору:
207 000.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
01.07.2020 00:00 - 31.12.2020 00:00
Дата підписання:
01.07.2020 11:00
Статус:
Виконаний