• Відкриті торги
  • КЕП

Електрохірургічний коагулятор (НК 024:2019 «Класифікатор медичних виробів»: 33602 – Ендоскопічний генератор електрохірургічної діатермічної системи)

Оголошено тендер

207 000.00 UAH
Номер: ce310c69ad1d4048b355da0afe43c0e6
Ідентифікатор плану: UA-P-2020-05-26-002842-b
Тип процедури: Відкриті торги
Закупівельник: КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЦЕНТРАЛЬНА МІСЬКА ЛІКАРНЯ" М. ТОРЕЦЬКА 85200, Донецька обл., м. Торецьк, вул. Центральна, 55 ЄДРПОУ 01990418 суб'єкт малого підприємництва
Замовник: Комунальне некомерційне підприємство "Центральна міська лікарня" м.Торецька
Очікувана вартість: 207 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Електрохірургічний коагулятор (НК 024:2019 «Класифікатор медичних виробів»: 33602 – Ендоскопічний генератор електрохірургічної діатермічної системи)
Примітки: Комплектація: Електрохірургічний апарат – 1 шт. Мережевий кабель, довжиною не менше 5 м – 1 шт. Нейтральний електрод, одноразовий, з кабелем – 15 шт. ВЧ інструмент з двома кнопками та кабелем довжиною не менше 4 м – 1 шт. Електрод типу ніж, прямий – 5 шт.
Річний план закупівлі на: 2020
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Травень 2020
Класифікатор ДК 021:2015: 33160000-9 Устаткування для операційних блоків
КЕКВ: 3210 Капітальні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування: 26.05.2020 11:35

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Електрохірургічний коагулятор
Код ДК 021:2015: 33160000-9 Устаткування для операційних блоків
Кількість 1 одиниця
Період постачання (не задано)

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума207 000.00 UAH